Суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська зізналася, чого не вистачає Ярославському для стосунків: “10 см”

Кулінари Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський добре ладнають в кадрі та в житті, чим тільки підігрівають чутки про свій роман. У новому дописі жінка зазначила, які у них стосунки.

Віддані глядачі кулінарного проєкту “МастерШеф” помітили, як Мартиновська та Ярославський взаємодіють між собою, тож в мережі ширилося чимало розмов про їхні романтичні взаємини. Спростувати чутки та відверто розповісти про справжні стосунки зі своїм колегою, кухарка Мартиновська змогла в інтерв’ю, на яке її запросила Аліна Доротюк.

Ольга зізналася, що має коханого, який працює в кулінарній галузі. Розповіла, відчуває, що її почуття щирі та взаємні. Ім’я бойфренда розсекречувати не стала, але підкреслила, що це не Володимир Ярославський. Зірка цінує дружбу з колегою, оскільки в наш час дуже складно знайти друга й зберегти такі відносини.

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська засвітилися в одному ліжку
Ольга Мартиновська зізналася, чого не вистачає Ярославському для стосунків

До слова, у новому дописі в соціальній мережі Instagram Ольга Мартиновська знову відчинила завісу відносин з кухарем Ярославським та розповіла, що між ними насправді. В підписі під спільною світлиною кулінарка зазначила, що вони просто класні друзі та пожартувала, чого їй не вистачає у ньому для стосунків.

“Ми просто класні друзі. P.S. Якби + 10 см, може було б по-іншому. Допишу все ж таки, що це жарт”, – пожартувала Мартиновська.

Однак новий допис Мартиновської викликав бурхливу реакцію у її підписників в коментарях, тому вона вирішила його видалити.

Ольга Мартиновська зізналася, чого не вистачає Ярославському для стосунків

Нагадуємо, у 2015 році суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська вийшла заміж за Івана Кобця, з яким познайомилася на роботі, в одному з київських ресторанів. Через рік подружжя стало батьками донечки Віри.

Через 5 років стало відомо про розлучення пари. За словами Олі, це було її рішення, оскільки відчувала, що в душі їй хотілося йти по життю за кимось сильнішим, ніж вона. Знаменитість не хотіла тягти вантаж та доводити, що є найкращою, особливо у відносинах.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.