Давно цього чекали: “нова” Білик приємно здивувала шанувальників – не красивим обличчям, а чимось більшим

Співачка Ірина Білик зацікавила своїх шанувальників новиною, на яку всі так давно від неї чекали. Реакція у Мережі була негайною. Що писали? І до чого тут Кіркоров?

Співачка Ірина Білик має не лише красивий жіночний голос, але вже багато років є одним із найвідоміших та найталановитіших композиторів та поетів-піснярів не лише в Україні, а й за кордоном. Усі її авторські пісні ставали хітами та вже давно підкорили серця мільйонів шанувальників. В основному в репертуарі співачки звучать композиції про кохання, де Ірина дуже тонко та  точно намагається передати всі почуття, властиві абсолютно кожній людині, тому її пісні неймовірно популярні.

Ірина Білик здійснила мрію багатьох своїх фанатів
Ірина Білик здійснила мрію багатьох своїх фанатів

Ще задовго до війни, коли артистка їздила з концертами до рф і підтримувала теплі стосунки з багатьма російськими виконавцями, вона дарувала свої пісні друзям. Так, у 2011 році Білик офіційно дозволила виконувати Філіпу Кіркорову один із головних своїх хітів пісню “Сніг”, яка була написана ще 2003 року. Вони навіть співали її у дуеті.

Ірина Білик здійснила мрію багатьох своїх фанатів
Ірина Білик здійснила мрію багатьох своїх фанатів

Сама виконавиця також виконувала її на концертах, проте після лютого 2022 року все кардинально змінилося. Російськомовні композиції, навіть якщо вони раніше були мега хітами, стали недоречними на виступах артистки. І ось трапилося те, що так давно всі чекали – Ірина Білик переписала “Сніг” українською мовою!

Так, у мікроблозі виконавиці вийшов пост, де вона повідомляє, що один із головних її хітів отримав “нове життя”. Здивувала й обкладинка, де артистка з’явилася у дуже незвичайному для себе образі. На фото 53-річна Білик у неймовірно красивому монохромному чорному вбранні, доповненому стильними аксесуарами. Завершенням образу став бездоганний макіяж.

У Мережі відразу з’явилися коментарі:

“Невже. Ми так чекали, аби цей хіт зазвучав по-українськи”, “Це неймовірно що пісня на українській мові! “,” відчувала…знала, що ця пісня отримала друге життя, нове дихання! Ірочко, це так чудово! “Нарешті”, “Ось і неймовірний сюрприз. “Сніг” на українській мові. Щиро дякую, Наша Ірино”, “А у при*урка кіркорова треба забрати право співати цю пісню”, – писали шанувальники.

А що ти скажеш із цього приводу?

Схожі статті