З одною цілувався на людях, з іншою був близький, поки ніхто не бачив: секрети особистого життя Данилка

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко завжди приховував деталі свого особистого життя від фанатів, але правда все одно вийшла назовні.

Ще 10 років тому публіка здебільшого була впевнена у тому, що Андрій Данилко має нетрадиційну орієнтацію. Саме на такі висновки її наштовхувала відсутність інформації про особисте життя співака. Адже за офіційними даними, він жодного разу не був одружений, не перебував у стосунках, не ділився планами на майбутнє стосовно сім’ї, тощо.

Все кардинально змінилося, коли до мережі почали потрапляти його знімки з Інною Білоконь, архівні та свіжі. На них партнери то трималися за руки, то цілувалися в губи, то тихо шепотілися.

Поповзли чутки про службовий роман. І це при тому, що Інна заміжня і має дітей. Білоконь майже не дає інтерв’ю, тож поки що її сімейний статус залишається незмінним в публічному просторі. Що відбувається в родині насправді залишається загадкою.

Андрій Данилко розповів про своє особисте життя

Андрій Данилко з Білоконь вийшли в світ у чому мати народила
Андрій Данилко розповів про своє особисте життя

Але сам Данилко неодноразово говорив про те, що між ним та його партнеркою лише дружні стосунки. Вони товариші ще з студентських часів, і їхні взаємини нібито не переходять за певні рамки.

Андрій Данилко показав, як залицяється до Інни Білоконь
Андрій Данилко розповів про своє особисте життя

Натомість його колишня партнерка Радмила Щоголева 2 роки тому розповіла неймовірні речі. Вперше акторка заговорила про те, що в неї була з Андрієм близькість. За її словами, стосунки не дійшли до ліжка, але все інше залишила при собі.

Андрій Данилко розповів про своє особисте життя

Ведучі, які брали інтерв’ю у неї, прийшли до висновку, що Радмила не була до кінця чесною, і імовірно, інтрижка все ж таки була.

Протягом 20 років Андрій та Радмила не спілкуються. Попри те, що в них були дуже теплі та ніжні стосунки, Щоголева самостійно все зруйнувала, коли пішла з колективу, і не попередила про своє рішення Андрія. Ба більше, вона з ним навіть не попрощалася, через що він серйозно на неї образився. Через 2 роки після цього їм вдалося поговорити, але справжнього примирення не відбулося.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.