76-річна Софія Ротару не змогла стримати себе та звернулася до українців: на Різдво залишилася одна?

Знаменита українська співачка Софія Ротару вперше за довгий час перервала своє мовчання та звернулася до співвітчизників на честь святкування Різдва Христового.

Як відомо, після 24 лютого Софія Ротару припинила виходити на зв’язок зі своїми фанатами. Хоча зірка і до цього не була надто активною користувачкою соціальних мереж, за ці 2 роки її зв’язок з шанувальниками став ще слабшим. За словами її рідної сестри Аурелії, зірка здебільшого перебуває у себе вдома, нікуди не виїздить та надає перевагу відпочинку в сімейному колі.

Софія Ротару не змогла стримати себе та звернулася до українців

Софія Ротару покинула Україну
Софія Ротару не змогла стримати себе та звернулася до українців

Останні декілька місяців Софія Михайлівна до того ж потрапляла у скандали. Наприклад, не так давно з’явилася інформація про втечу її онука Анатолія за кордон. Преса повідомляла, що юнак виїхав не просто за допомогою необхідних документів, а мовляв йому в цьому допомогли зв’язки артистки. Правда це чи ні, досі залишається загадкою. Тим паче, що сама Ротару не коментувала дані обговорення.

Така пильна увага до її онука також пояснюється тим, що молода людина намагався незаконно покинути територію України на початку березня 2022-го. Разом зі своїм батьком Русланом він був зарештований під час спроби втекти на плоту. Вже наступного дня обидвох чоловіків відпустили, а інформації про кримінальне провадження щодо порушення закону взагалі не було.

Лайма Вайкуле запевняє, що Софія Михайлівна продовжує перебувати на території України. Це попри те, що російська преса говорить про втечу артистки до Італії, і навіть придбання нею цінної нерухомості.

Софія Ротару не змогла стримати себе та звернулася до українців

Натомість Софія Михайлівна приховала на своєму акаунті в Instagram можливість побачити місцеположення володарки сторінки. І за увесь цей час лише нещодавно звернулася до українців з привітаннями на честь Різдва Христового. Востаннє Софія Михайлівна зверталася до своїх фанатів на день свого народження, коли попросила вкласти гроші у її благодійний фонд, який допомагає сім’ям захисників.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?