Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною матірʼю та показав, як знову став батьком: тепер синів троє

Декілька років тому стало відомо, що Катя Осадча та Юрій Горбунов знову стали батьками. Але для багатьох глядачів стало сюрпризом, що сім'я тепер багатодітна.

Для багатьох українських глядачів новина про весілля Каті Осадчої та Юрія Горбунова не була чимось фантастичним. Співведучих давно підозрювали у романі і, варто відмітити, їм не завжди вдавалося приховувати свої почуття.

Але наважилися вони заговорити про свої стосунки лише після того, як у Катерини з’явився округле живіт. На той момент вона чекала свого другого сина Івана.

Для Юрія Горбунова це взагалі був первісток. Варто відмітити, що фанати довго за нього переживали, так як у попередньому шлюбі в нього не було рідних дітей і він виховував падчерку Ксенію.

Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною

Юрій Горбунов показав підрослих синів: Іван і Данило – моє все!
Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною

Катерина також мала материнський досвід. Від шлюбу з Олегом Поліщуком вона народила сина Іллю. Вперше матір’ю вона стала у доволі молодому віці.

Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною

А от новина про появу маленького Данила дійсно наробила багато шуму. На той момент Катерині було вже 39 років, і здавалося, що пара не наважиться на пологи. Але Юрій та Катя незабаром показали малюка. Лише через 2 роки телеведуча зізналася на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що взагалі не планувала свою вагітність. Це сталося випадково, але вони з коханим чоловіком були раді дізнатися про те, що в них буде поповнення в сім’ї.

Після 24 лютого Катерина як багатодітна матір з двома маленькими малюками була вимушена евакуюватися на захід. Але за кордон вона не виїжджала. Принаймні, з офіційною версією. Хоча журналісти надавали іншу інформацію, згідно якої насправді Юрій Горбунов забирав свою дружину та дітей і вивозив. Ілля Поліщук у цей час знаходився в Сполучених Штатах Америки. Втім, юнак нібито планує повернутися додому після випуску з університету і працювати над розвитком своєї країни.

На прохання Юрія Горбунова народити дівчинку Катерина Осадча відреагувала публічно, натякнувши, що поки не готова винести на цей рахунок якесь рішення.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.