Була блондинка, стала рудою: 53-річна Білик вразила кардинальним перетворенням: навіть колір очей змінився

Українська співачка Ірина Білик, яка за час своєї творчої кар'єри неодноразово змінювала імідж, вразила ще одним феноменальним перетворенням. Як виглядає знаменитість у новому образі?

За час своєї довгої творчої кар’єри співачка Ірина Білик неодноразово вражала шанувальників своїми неординарними, а часом навіть епатажними образами, які потім ще довго обговорювали у Мережі. Вона просто майстер перетворення.

Так, напередодні Нового року артистка оприлюднила відео, на якому з’явилася в ефектному яскравому вбранні, яке складалося з незвичайного плетеного пальта блакитного кольору, білого пухового капора і рукавичок. Доповнили образ красиве укладання та макіяж. Ірина не просто позувала перед камерою, а надсилала своїм фанатам повітряні поцілунки.

53-річна Ірина Білик показала, як змінила свій імідж у Новий рік
53-річна Ірина Білик показала, як змінила свій імідж у Новий рік

Вже через секунди в мікроблозі артистки з’явилася інша фотографія, на якій вона постала не білявкою, а з яскраво-рудим волоссям. Навіть колір очей змінився. З опису стало ясно, що це новий образ артистки до її новорічної пісні, якою вона привітала всіх українців.

53-річна Ірина Білик показала, як змінила свій імідж у Новий рік
53-річна Ірина Білик показала, як змінила свій імідж у Новий рік

“Перед найулюбленішим і найбажанішим святом усіх українців Ірина Білик вирішила подарувати всій країні Новорічну пісню «З Новим роком, Україно!» Співачка хоче, щоб саме ця пісня звучала в кожному будинку за святковим столом і під час всієї низки свят. Саме ця пісня здатна об’єднати нашу Україну від сходу до заходу, від півдня до півночі”, – йшлося у коментарі.

Нагадаємо, що останнім часом артистка робить своїм фанатам чимало сюрпризів. Напередодні Білик представила публіці свій старий хіт, текст якого переписала українською мовою, після чого пісня “Сніг” зазвучала по-новому. Нагадаємо, що пісня “Сніг” з’явилася в репертуарі Ірини Білик у 2003 році, а через 8 років артистка вперше виконала її разом зі своїм, тоді ще другом, російським співаком Філіпом Кіркоровим, після чого він став регулярно виконувати її на своїх концертах.

Ірина Білик та Філіп Кіркоров виконують пісню Сніг
Ірина Білик та Філіп Кіркоров виконують пісню Сніг

Після того, як Ірина переписала один зі своїх головних хітів українською мовою, багато шанувальників у коментарях попросили артистку заборонити виконувати її Кіркорову “Сніг” через його політичну позицію та підтримку війни. А що ти думаєш із цього приводу?

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.