Що колишня дружина Кличка отримала після розлучення? Мати 3 дітей зірки приїхала, щоб назавжди забрати своє

Колишня дружина Віталія Кличка Наталія вперше за багато років приїхала до Києва, але як з'ясувалося, не просто у гості. Незабаром стало відомо про розподіл майна подружжя.

Тривалий час Віталій та Наталія Клички жили окремо. Зірка боксу працював та мешкав в Києві, у той самий час, як його благовірна разом з дітьми перебувала в Німеччині. Роздільний шлюб тривав настільки довго, що публіка навіть забула про існування у зірки законної дружини.

Що колишня дружина Кличка отримала після розлучення

Наталія Кличко показала нового обранця
Що колишня дружина Кличка отримала після розлучення

2022-го Наталія Єгорова та її чоловік повідомили про те, що їхня історія добігає кінця. Жінка повернула собі дівоче прізвище, а політик, як подейкували, з головою занурився у нове кохання.

Так чи інакше, вони виростили дітей, які почали будувати самостійне життя та сконцентрувалися повністю на собі. Тим не менш, нещодавно Наталія засвітилася в Україні. Безумовно, багатьом було цікаво, чи зустрічалося екс-подружжя, і відповідь публіку не здивує, адже дійсно відбувся розподіл майна. При цьому колишні здебільшого обмінялися нерухомістю, ніж сперечалися через якісь об’єкти.

Так, Віталій Кличко у грудні поділив майно з колишньою дружиною Наталією Єгоровою після розлучення: він їй передав будинок у Німеччині, отриманий від брата, а вона йому – будинок відпочинку на Київщині й авто.

Варто відзначити, що після офіційного розриву Наталія Єгорова почала демонструвати свій образ життя на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повним ходом. Судячи з усього, жінка раніше була повинна дотримуватися певних етичних норм поведінки через професію свого благовірного. І хоча шлюб, імовірніше за все, існував лише на документах, певні вимоги до Наталі все ж таки були.

Зараз вона активно займається спортом, танцями, показує, як вчиться на нову любити себе та розвиватися. Тим часом Віталій Кличко не поспішає говорити про зміни в своєму особистому житті, хоча чутки про них прокотилися ще 2 роки тому.

Як діти відреагували на розлучення батьків поки що також невідомо.

Схожі статті

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Ярославський не пасе задніх після того як Мартиновська закрутила новий роман: “Прийшлось знайти іншу й собі”

Поки Мартиновська ділилася подробицями нових стосунків, Ярославський не гаяв часу та продемонстрував шанувальникам світлину зі своєю обраницею. Такого підписники фотоблогу не очікували побачити.