“Сльози душать”: помер Народний артист України Віталій Білоножко – Зібров не може відпустити покійного друга

Знаменитий український співак Павло Зібров повідомив про смерть свого близького друга та Народного артиста України Віталія Білоножка. Детальніше в матеріалі.

Знаменитому українському артисту, легенді естради Віталій Білоножко було 70 років. Свого часу виконавець став гордістю Сумщини, адже саме вона подарувала країні дану зірку.

Вранці 9 січня стало відомо про смерть легенди вітчизняної естради. Причини його кончини поки що не повідомляються.

Примітно, що після себе Віталій залишив неймовірно спадщину, аж адже за десятиліття активної роботи на естраді випустив 6 альбомів в Україні, Сполучених Штатах Америки та Канаді. 35 років тому разом зі своєю благовірною він також став засновником фестивалю сімейної творчості “Мелодія двох сердець”.

Павло Зібров повідомив про смерть Народного артиста Віталія Білоножка

Павло Зібров повідомив про смерть Народного артиста Віталія Білоножка

І безумовно, Віталія Білоножка любили не тільки слухачі та шанувальники, але і його колеги, друзі та команда. Про смерть свого близького товариша нещодавно повідомив Павло Зібров на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Артист написав неймовірно ніжний та добрий допис, в якому виразив усі свої почуття, що виникли в нього в результаті отримання сумної звістки. Напевно вперше Зібров відреагував на смерть колеги таким чином, що ще раз підкреслює їхні близькі та міцні стосунки. Також зірка додав лінійку фотографій зі свого архіву, на яких артисти поставали разом.

“Сльози душать кожен раз. Писати ці рядки для мене дуже важко. Сьогодні відійшов у вічність мій друг, справжня Легенда української естради, Народний артист України – Віталій Білоножко. Доля подарувала мені дружбу з родиною Білоножків ще в середині 80-х років. Він був дуже добрим, уважним та надійним другом”, – написав у своєму блозі відомий український артист.

Поки що немає жодних відомостей ні про церемонії прощання з артистом, ні місце його похорон. Родина артиста також не поспішає з коментарями, але немає сумнівів, що вони надійдуть.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.