“Важко підібрати слова”: Ірина Федишин вийшла на зв’язок та повідомила про велике горе в своїй родині

Відома українська співачка Ірина Федишин вийшла на зв'язок та зізналася, що переживає велику втрату. З життя пішла бабуся артистки. Детальніше в статті.

Не важливо, зірка ти чи ні, але рідні люди йдуть з життя однаково швидко та неочікувано. Зазвичай відомі особистості знаходять в собі сили вийти на зв’язок та розповісти про горе, яке проживають їхні родини.

На цей раз про велику втрату знову повідомила Ірина Федишин. Не так давно вона оплакувала смерть друзів та рідних, які пішли захищати Україну. Вперше мова йде про людину, яка подарувала їй смак дитинства.

Ірина Федишин повідомила про смерть своєї бабусі

Ірина Федишин показала справжнє закулісне життя артистів
Ірина Федишин повідомила про смерть своєї бабусі

Так, співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що померла її 85-річна бабуся.

До публікації вона також додала фотографію з спокійною, а в дописі розповіла про жінку і можна сказати публічно попрощалася з нею.

“Сьогодні, на 85 році життя, не стало моєї бабусі Євгенії… Важко підібрати слова.. Це була бабуся, з якою я провела своє дитинство. Багато спогадів і найтепліших моментів”

Нагадуємо, що Ірина Федишин одразу після 24 лютого активно допомагала Україні, зокрема проводила благодійні концерти, волонтертла та привертала увагу до подій в країні. Серед оточення зірки дуже багато людей пішло захищати свою батьківщину, тому знаменитість знову і знову повідомляла сумні новини своїм підписникам.

Однак, це не завадило зірці також потрапити у гучний скандал. Так, 2022-го українці були в гніві через суддівство Ірини на Євробаченні, а також бали, які вона віддала Польщі. Артистку засудили за відсутність солідарності, про яку вона просить у інших країн. Федишин наполягала на своєму та заявила, що ставила бали принципово, виходячи із знань та навичок у музиці. І нібито навпаки намагалася бути справедливою.

Схожі статті

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.