Кому зробили кращий ніс: пластика Дженніфер Еністон і переможниці “Холостяка” Даші Квіткової. Фотопорівняння

Переможниця 9-го сезону "Холостяка" Даша Квіткова та зірка серіалу "Друзі" Дженніфер Еністон зробили ринопластику носа на зорі своїх кар'єр, коли ще не були такі знамениті та багаті.

Сьогодні пластична операція на обличчі цілком собі звичайна повсякденна процедура, а раніше це вважалася чимось надзвичайним. Багато знаменитостей роками приховували, що лягали під ніж хірурга, щоб удосконалити своє обличчя, вигадували різні медичні причини. Деякі не зізнаються у цьому досі.

Так, наприклад, зірка серіалу “Друзі”, голлівудська актриса Дженніфер Еністон, у всіх своїх інтерв’ю розповідає, що виправляла викривлену перегородку, яка заважала їй дихати, проте експерти стверджують, що змін зазнав і кінчик її носа, який став тоншим і витонченішим. Втім, це вже не має значення.

Сьогодні ринопластика Еністон вважається прикладом найвіртуознішої роботи пластичного хірурга. Багато клієнток приходять до лікарів саме з фотографіями носа Дженніфер. Те, як змінилася зовнішність акторки, можна побачити на фото.

Кому зробили кращий ніс: пластика Дженніфер Еністон і переможниці Холостяка Даші Квіткової
Кому зробили кращий ніс: пластика Дженніфер Еністон і переможниці Холостяка Даші Квіткової

На відміну від голлівудської зірки, переможниця 9-го сезону шоу “Холостяк” Даша Квіткова, не приховувала, що зверталася за допомогою до пластичного хірурга. В одному зі своїх відвертих інтерв’ю блогерка зізналася, що причиною став “хейт”. До виходу “Холостяка” в ефір дівчину абсолютно влаштовувала її зовнішність. Проте велика кількість негативних коментарів змусили її вдатися до операції.

Кому зробили кращий ніс: пластика Дженніфер Еністон і переможниці Холостяка Даші Квіткової
Кому зробили кращий ніс: пластика Дженніфер Еністон і переможниці Холостяка Даші Квіткової

Щоправда, не обійшлося без “курйозів”. Спочатку Квіткова була незадоволена результатом, але згодом, коли ніс повністю відновився, дівчина всі свої претензії забула. Судячи з фотографій у соціальних мережах, зараз Квіткова повністю задоволена своєю зовнішністю.

До речі, обидві знаменитості зробили ринопластику на зорі своєї кар’єри – Дженніфер Еністон, коли почала зніматися у “Друзях”, і це була її перша операція. Даша Квіткова – після свого виграшу у шоу “Холостяк”.

Обом зміна зовнішності дало великий поштовх у кар’єрі, тому, якщо ви теж мрієте вдосконалити своє обличчя, як це зробили героїні матеріалу, і це дасть вам впевненість у власних силах, але думаєте, що пластика коштує всіх грошей світу, не поспішайте ставити хрест на мрії.

Андрій Якобчук
Пластичний хірург Андрій Якобчук

Сьогодні з’явилася чудова нагода поєднати приємне з корисним – допомогти донатом та стати учасником розіграшу від відомого в Україні пластичного хірурга Андрія Якобчука, який пропонує скористатися своїми послугами на проведення будь-якої пластичної операції, включаючи всі консультації до та після, а також у період реабілітації. Все це абсолютно безкоштовно!

Усі умови конкурсу можна прочитати у публікації лікаря.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.