Даша Євтух вагітна первістком: майбутня мама поділилася радісною новиною — “Чекаємо на поповнення”

Відома українська блогерка та колишня учасниця кулінарного шоу "МастерШеф" Даша Євтух повідомила про те, що очікує на народження свого первістка.

Не так давно знаменита українська блогерка Даша Євтух повідомляла про те, що знайшла кохання свого життя та вийшла заміж. Примітно, що попри своє небажання зайвий раз обговорювати щось особисте, в цілому свого обранця вона ніколи не приховувала, і давала своїм підписникам мінімальну інформацію про свою сімʼю.

Даша Євтух вийшла заміж за імпозантного депутата
Даша Євтух вагітна первістком

Тим паче, що ведучи образ життя блогерки, приховати щось від своїх шанувальників буває просто нереально і навіть не виправдано.

Даша Євтух вагітна первістком

Євтух виходить заміж
Даша Євтух вагітна первістком

На цей раз Даша знову ощасливила своїх підписників прекрасною новиною. Виявляється, зірка очікує на первістка. Дівчина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram розкішну фотографію, на якій постала разом зі своїм коханим у білому одязі.

Кадр був зроблений у теплу пору року. Відповідно влітку чи у вересні. На знімку ще не видно живота, тож є висока вирогідність того, що насправді Даша Євтух на даний момент має округлі форми. Обидва виглядають неймовірно щасливими та гармонійними. Позаду видніється жовте поле та зелень.

Даша Євтух вагітна первістком

Під фото Євтух зазначила, що вони з чоловіком чекають на поповнення в їхній родині. Більше подробиць зірка не стала розповідати.

“Чекаємо на поповнення”, – коротко підписала світлину Даша та додала смайлики.

Підписники блогерки неабияк зраділи новині. У коментарях під фото вони одразу почали вітати подружжя з майбутнім первістком.

На даний момент стать майбутньої дитини невідома. Втім, немає сумнівів, що Даша все ж таки поділитися новинами зі своєю аудиторією і розкаже, буде хлопчик чи дівчинка. Як і більшість знаменитостей Євтух захищає свого малюка і не поспішає ділитися подробицями заради себе та дитини.

Нагадуємо, що минулого року стало відомо про особистість обранця Даші. Євтух вийшла заміж за депутата.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?