Місце Захура не порожніє: Камалія замінила колишнього чоловіка-мільярдера іншим, і він також пакистанець

Найбагатша співачка України Камалія здивувала фанатів, створивши нову дуетну пісню з пакистанським виконавцем. Детальніше дізнайтеся у нашій статті.

Ще 3 роки тому здавалося, що кохання Камалії та її чоловіка-мільярдера неможливо зламати та зруйнувати. Втім, вже на той момент у сім’ї відбувалося щось, що було недоступно для розуміння фанатам. Врешті-решт, артистка зізналася, що розлучається з багатієм.

Офіційної причини цьому досі немає. Однак, артистка розповідала, що серйозно конфліктує з дочкою екс-коханого, а він в свою чергу не підтримав дружину у цьому питанні.

Нарешті вирішили конфлікт? Що між співачкою Камалією та мільярдером Захуром
Камалія замінила колишнього чоловіка-мільярдера іншим

Попри негативний контекст екс-пара намагається триматися разом. Справа в тому, що в них підростають дочки-двійнята, і зіркові батьки намагаються зробити усе можливе, аби вони почувалися комфортно.

Камалія замінила колишнього чоловіка-мільярдера іншим

І хоча шанувальники до останнього сподівалися, що спільний відпочинок та приємні спогади зможуть повернути любов, цього не сталося. Після канікул в Іспанії Камалія підтвердила, що їхнє рішення не зміниться і вони розходяться.

На даний момент мільярдер проживає у Великобританії, у той час самий час як співачка мешкає в Україні та багато гастролює світом. Зокрема вона активно займається творчістю не тільки на батьківщині, але і в Пакистані, звідки родом її чоловік.

Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео, в якому показала, як виступає з дуетною піснею з місцевим вокалістом. Робочі стосунки між співаками очевидні, але чи є між ними якась дружба чи інші почуття залишається загадкою.

Пакистанська публіка дуже тепло зустріла артистку, адже з нею вона знайома вже давно завдяки посередництву Мохаммада.

Примітно, що раніше Камалія часто виходила на сцену разом зі своїм чоловіком, навіть якщо йому не доводилося співати. Майже усе вони робили разом. Мільярдер також неодноразово засвітився у кліпах своєї коханої. Вони зараз з’являються на червоних доріжках, але охолодження в стосунках дуже помітне.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.