Вона мріяла бути мамою і співачкою, а він про тиху дружину-господиню: DZIDZIO розповів про стосунки з Slavia

DZIDZIO та Slavia розірвали свій шлюб майже три роки тому. З тих пір екс-подружжя змогло налагодити стосунки та навіть залишитися товаришами.

Зіркові розлучення майже завжди супроводжуються скандалом, навіть якщо зірки хочуть розійтися тихо та полюбовно. Аудиторія потребує якогось пояснення, хоче дізнатися причину, ситуація може неочікувано трансформуватися в будь-який момент.

У випадку з Дзідзьо та Славією все сталося дуже неочікувано. Спочатку співачка дала лінійку ексклюзивних інтерв’ю, в яких вперше розповіла про те, через що проходила у шлюбі зі співаком. Співачка пішла проти принципів артиста і нарвалася на жорстку реакцію: Михайло на всю Україну заявив, що розлучається. За словами виконавиці вона не знала, що він піде на такий крок.

DZIDZIO розповів про стосунки з колишньою дружиною Slavia

Весілля Дзідзьо
DZIDZIO розповів про стосунки з колишньою дружиною Slavia

У скандал була вдягнута навіть Ольга Цибульська, яку тривалий час підозрювали у романі з Хомою. Втім, вокалістка не стала мовчати та одразу ж поставила на місце колишню подругу та дала зрозуміти, що її в цьому трикутнику не було і не буде.

А от взаємини зірок накалялися з кожним днем. Дійшло навіть до того, що Михайло не втримався та оприлюднив образливий віршик. Але правда це не змінило: колишня дружина зірки розповіла усій країні про те, що роками мріяла стати виконавицею, про те чого завжди виступав Михайло, хотіла народити дітей і не могла реалізуватися у жодній сфері через професію свого чоловіка.

На майно, нажите у шлюбі Ярослава не претендувала. У якості відступних дівчина отримала розкішну квартиру на березі озера, і залишилася цим задоволена. У свою чергу Михайло зміг помиритися з колишньою дружиною після розлучення. Зараз екс-подружжя підтримує зв’язок та спілкуються на різноманітну тематику. Зокрема, Ярослава зізнавалася, що Михайло допомагає їй з кар’єрою.

Обидва активно налагоджують особисте життя. Але жоден не готовий показати свого нового обранця публіці. І хоча історія завершена, 20-річна історія не може прости зійти нанівець. Тож обидва ставляться з великою повагою до спільного минулого.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі