Вона мріяла бути мамою і зіркою, а він про домашню дружину: DZIDZIO розповів про стосунки з Slavia

Коли Дзідзьо проходив непростий шлях до слави, про його дружину мало хто знав і мало хто цікавився. Однак пройшло багато часу і вони обидва вже знамениті люди.

Не важко прийти спільними зусиллями до щасливого кінця та підтвердити свою любов штампом у паспорті. Набагато важче зберегти свій союз та принести це кохання через все життя. Хоча історія Михайла та Ярослави налічує аж 20 років, їм не вдалося це зробити, навіть попри велику спільну історію.

DZIDZIO вперше розповів про стосунки з Slavia

Весілля Славії та Дзідзьо
DZIDZIO вперше розповів про стосунки з Slavia

Так, молоді люди були знайомі з юних років. Тривалий час вони не наважувалася на весілля через вікове питання. Та коли стали на ноги, відбулося весілля. Тим не менш, церковний шлюб Ярослава брати відмовилася, відчуваючи, що щось не так.

Власне, вона мала рацію. Якщо раніше обидва працювали разом і були музикантами, то після початку кар’єри Михайла Славія була його тінню. Дівчина дуже хотіла виступати на естраді, але натомість залишалася вдома та чекала на свого чоловіка. Михайло не підтримував її у цьому питанні. За його упередженнями, дружина має перш за все дбати про сім’ю, а також не конкурувати. А так як в їхній родині вже була зірка, іншій місця не було.

У своєму найпершому інтерв’ю Славія також поділилася думкою про те, що Михайло не хотів дітей, а вона натомість мріяла стати матір’ю. Таким чином вона не могла реалізуватися ні в сім’ї, ні в роботі. Пізніше дівчина підкреслила, що ніколи не говорила, ніби Михайло взагалі був проти поповнення в сім’ї. Мовляв, в їхній парі це навіть ніколи не обговорювалося, і саме тому вона зробила висновок, що дітлахів він не хоче.

Зараз обидва вільні люди. За останніми даними, Ярослава знаходиться у стосунках, і Михайло також не пасе задніх у цьому питанні. Однак, обидва не поспішають показувати публіці своїх коханих. При цьому, вони підтримують зв’язок. За словами Ярославе, музикант допомагає їй побудувати музичну кар’єру, як вона колись мріяла, і зараз це абсолютно не проблема, так як вони не разом.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі