Вона покинула його, поки він спав, нічого не підозрюючи: дивовижна історія таємних стосунків Андрія Данилка

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко багато років залишається холостяком, принаймні, за офіційною версією. Але що відбувалося поза камерою?

Багато років шанувальники Андрія Данилка не могли встановити, що ж насправді відбувається в його особистому житті. Дійшло до того, що його почали підозрювати у нетрадиційній орієнтації, адже здавалося неможливим, що за усі ці роки він не зміг побудувати стосунки з жінкою та створити сім’ю.

Після 24 лютого Андрій дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше озвучив причину, через яку не зміг одружитися. За його словами, він неодноразово намагався це зробити, але обставини склалися таким чином, що кожна його спроба була марною. Врешті-решт, він прийняв рішення, що змириться зі своєю долею і не буде йти проти неї.

Радмила Щоголева розповіла історію стосунків з Андрієм Данилком

Радмила Щоголева розповіла історію стосунків з Андрієм Данилком

І тим не менш, жодного імені своїх колишніх обраниць він не назвав, захищаючи чи то їхню приватність, чи то власну. Натомість його колишня партнерка по сцені Радмила Щоголева, з якою Андрій Данилко працював 20 років тому, дала ексклюзивне інтерв’ю для програми “Не бреши мені”.

В ньому вона вперше зізналася, що мала близькість з артистом, і навіть не відмовилася це називати романом. Втім, заперечувала наявність певних елементів любовних відносин у їхніх взаєминах з співаком. Врешті-решт, ведучий прийшли до висновку, що між ними дійсно було кохання.

За словами Щоголевої вони розійшлися з Андрієм не найкращим чином. Мовляв, вона дуже стомилася на гастролях і в якийсь момент зрозуміла, що не може підвести ні своє здоров’я, ні свої мрії на рахунок акторської кар’єри.

Зірка повідомила концертного директора про те, що завершує свою участь у концертному турі зібрала свої валізи та поїхала. З Андрієм вона не попрощалася нібито тому, що він спав. Данилко дуже важко сприйняв цю новину, адже коли прокинувся, близької людини поруч вже не було і було розуміння, що вона не повернеться.

Після цього вони з Радмилою не спілкувалися. Данилко сильно образився. Лише пізніше Щоголева змогла знайти собі сили через багато років зв’язатися з артистом та поговорити з ним. Андрій пробачив жінку, але звісно ні дружби, ні роману між ними не було більше.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.