Екс-дружина Олександра Пономарьова Олена Мозгова вразила зізнанням, як її ображав колишній: “Було складно”

Знаменита українська продюсерка Олена Мозгова вперше розповіла про те, що з нею відбувалося у минулих стосунках, і як вона вирішила дану проблему.

Як відомо, за офіційною версією, Олена Миколаївна Мозгова полишила Олександра Пономарьова багато років тому через те, що закохалася в іншого чоловіка. Вже тоді продюсерка заявляла, що фізичної зради не було, але вона не бачила жодного сенсу залишатися з благовірним, якщо не мала до нього почуттів.

Екс-дружина Олександра Пономарьова Олена Мозгова вразила зізнанням

Олена Мозгова розповіла про стосунки з Девідом Аксельродом
Екс-дружина Олександра Пономарьова Олена Мозгова вразила зізнанням

За деякими даними, це був Едуард Клім. При цьому співак одразу запевнив, що у продюсерки не було стосунків зі своїм колегою, попри почуття.

У свою чергу Олена ніколи не була надто відвертою у цих питаннях з пресою. Зірка була дуже лаконічною і одразу почала рухатися вперед. Лише через 20 років Пономарьов заявив на всю країну, що насправді колишня дружина йому зраджувала, і отримав доволі жорстку відповідь.

З тих пір Олена Миколаївна стала трохи щедрішою на деталі. Наприклад, нещодавно вона зізналася, що у минулих стосунках зазнавала доволі негідних речей зі сторони колишнього. Однак, вона не вказала, хто саме її так сильно ображав.

“Жити з чоловіком, який вас принижує і б’* – не можна, – заявила зірка. – Я прожила з таким чоловіком багато років і можу сказати, не відкладайте на завтра свій демарш! Біжіть і робіть нове життя, як би це не було важко”

Варто відзначити, що Мозгова чотири рази була заміжня. Її першим чоловіком був хокеїст Валентин Олецький, другим – чоловік на ім’я Дмитро, третім – співак Олександр Пономарьов. Зараз Мозгова одружена з Девідом Аксельродом.

Саме теперішній стосунки змусили продюсерку передивитися свої усталені погляди на чоловіків та шлюб. Зараз пара щаслива та виховує спільну дочку Соломію. Олена Миколаївна є багатодітною матір’ю, але фактично, не за документами, адже її старші дочки вже дуже дорослі. І варто відзначити, що вона не завжди могла знайти з ними спільну мову, особливо через розлучення з Пономарьовим.

Схожі статті