“Мені соромно”: 66-річний Павло Зібров поділився особистим про розлучення з жінкою, яка народила йому сина

Відомий український артист Павло Зібров не перестає зізнаватися у коханні своїй дружині, яку оспівує у піснях. Проте, це не перше кохання в його житті.

Співак Павло Зібров відверто розповідає про своє особисте життя. Він не приховує й бурхливої молодості, й труднощів у відносинах з коханою дружиною Мариною. Нещодавно, чоловік зізнався, чому закінчився його перший шлюб. Деталями він поділився Дмитром Гордоном.

Виявляється, у 27-річному віці співак вперше одружився. Його серце полонила піаністка Тетяна. Жінка народила Павлу первістка. Проте, шлюб розвалився. Зібров розповідає, що Тетяна пішла від нього. Вона зустріла інше кохання, якому присвятила своє життя. За словами зірки, вона й досі у стосунках з тим чоловіком.

“Це було студентське кохання, красиве. Так склалося, що вона знайшла інше щастя і з тим щастям живе донині”, – зізнався артист.

Зібров розповів про розлучення
Зібров розповів про розлучення

Зібров радий, що у жінки все добре в житті. Проте, крізь роки, її образ стерся з пам’яті чоловіка. Співак з соромом зізнається, що зараз, не пам’ятає, як вона виглядає. Він розповів, що жінка живе за океаном й досі у шлюбі за чоловіком, заради якого покинула співака.

“Це ваше щастя, що вона знайшла інше щастя”, – резюмував Гордон.

Павло Зібров згадав про першу дружину
Павло Зібров згадав про першу дружину

Проте, як то кажуть, нема лиха буз добра. Зібров зустрів жінку, що стала супутницею його життя. Кохана Марина оспівана артистом у піснях. На додаток, він не перестає нагадувати, що любить її усім серцем. Й це інтерв’ю не обійшлося без згадки жінки. Павло розповів, як зустрів кохану. Виявляється, подружжя познайомилося випадково 29 років тому. Вони працювали на одному корпоративі. Він побачив її та відразу закохався. З того часу пара нерозлучна.

Павло Зібров розповів знайомство з Мариною
Павло Зібров розповів знайомство з Мариною

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.