Репяхова про це тільки мріє: MamaRika слідом за Гвоздьовою зважилася на маммопластику – скоро все побачите

Серед українських знаменитостей розпочався справжній "бум" пластики. Слідом за Ілоною Гвоздьовою за "новою версією себе" вирушила співачка MamaRika.

Українська співачка MamaRika оприлюднила великий пост з відео, де зізналася, що напередодні зробила маммопластику. 34-річна Настя Кочетова (справжнє ім’я артистки) розповіла, що прийняла таке рішення через любов до себе і щоб нарешті стати “найкращою версією себе”.

MamaRika слідом за Гвоздьової зважилася на мамопластику
MamaRika слідом за Гвоздьової зважилася на мамопластику

У коментарі до ролика, на якому показані всі етапи її перетворення, починаючи від обстеження та консультації з лікарями, підготовки до операції до перших кадрів із післяопераційної палати, співачка зізнається, що вже давно хотіла зробити маммопластику, але не наважувалася, а тепер час змін настав. MamaRika розповідає, що весь час перебувала під пильним наглядом фахівців. Підготовляючись із серйозного хірургічного втручання, знаменитість провела чимало консультацій та виключила всі ризики, зокрема щодо онкозахворювань.

“Підхід був дуже серйозний, яким і повинен бути в таких важливих питаннях”, – розповідає MamaRika і обіцяє, що вже незабаром познайомить своїх шанувальників “з новою собою”.

Чоловік артистки продюсер та комік Сергій Середа повністю підтримав дружину у її бажанні змін. На одному з кадрів відео вони зняли разом перед тим, як Анастасія вирушила в операційну.

Зазначимо, що напередодні здійснила свою заповітну мрію та зробила маммопластику танцівниця Ілона Гвоздьова. Вона також докладно розповідала про всі етапи своєї підготовки та реабілітації. Знаменитість навіть уже встигла похвалитися результатом.

А ось четверта дружина Віктора Павліка – блогерка Катерина Репяхова, яка у 2023 році зробила ринопластику носа та переробила підборіддя, про маммопластику поки що тільки мріє. Дівчина зізналася, що зробить її після того, як народить артисту другу дитину.

Молода дружина Павліка Репяхова незадоволена фігурою

Схожі статті