“Співала в опері Кармен”: колишня дружина Дзідзьо розповіла, якою була до того, як зірка зачинив її вдома

Неодноразово колишня дружина знаменитого українського виконавця Михайла Хоми Ярослава розповідала про те, як мріяла побудувати музичну кар'єру.

Ще 10 років тому Дзідзьо був глибоко сімейною людиною. Якщо його дружина і з’являлася на камерах перед камерою, лише для того, щоб повідомити про своє небажання вести зірковий спосіб життя. Мовляв, хоче присвятити себе будинку та родині. Втім, це було неправда.

Колишня дружина Дзідзьо розповіла, якою була до того, як екс-чоловік зачинив її вдома

Славія розповіла, чому у них із Дзідзьо не було дітей
Колишня дружина Дзідзьо розповіла, якою була до того, як екс-чоловік зачинив її вдома

Виконавиця неодноразово намагалася потрапити на різноманітні кастинги, і була вимушена боротися не тільки проти долі та жорстких суддів, але й проти свого власного чоловіка, який не хотів конкуренції всередині сім’ї.

Лише згодом Ярослава зізнається журналістам, що дуже хотіла стати співачкою, але на заваді ставав Михайло. Мовляв, не могла реалізуватися ні в кар’єрі, ні в родині, так як про поповнення він також не надто мріяв.

В результаті все дійшло просто до розлучення. Незабаром Михайло сам заговорив на всю Україну про те, що прийняв рішення розійтися зі своєю дружиною. Вона тим часом почала знімати кліпи та розповідати про все, що пережила у цьому союзі.

Скільки насправді років колишній дружині Дзідзьо
Колишня дружина Дзідзьо розповіла, якою була до того, як екс-чоловік зачинив її вдома

І лише нещодавно дівчина зізналася, що пов’язала своє життя з музикою ще в дитинстві. Вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео ролик, в якому розповіла, як в 12 років виступала у театрі в опері “Кармен”.

Саме там вона заробила свої найперші гроші, і судячи з усього вже не збиралася йти іншим шляхом.

Зараз між колишніми закоханими доволі гармонійні стосунки. Ярослава неодноразово розповідала, що Михайло допомагає їй впоратися з викликами шоу-бізнесу, і зараз їхні взаємини як ніколи мирні та спокійні.

Ба більше, обидва вже активно налагоджують особисте життя. У Славії є таємничий коханець, і так само Михайло натякнув, що не живе сам.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі