Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи знайома з його колишньою дружиною Реус: “Я не ревную”

Нова дівчина українсько-турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи знайома з його другою колишньою дружиною Лілією Реус. Усі деталі в статті.

Ще влітку минулого року Мурату та його нові дружині Лілії активно бажали щастя в сімейному житті. Пара нарешті побралася та вирушила у медовий місяць. Хоча заручини відбулися ще 2021-го, події в країні заплутали плани. І все ж таки торжество було пишним та багатим.

Але усі докладені зусилля жодним чином не вплинули на якість даного союзу, адже вже через декілька місяців стало відомо про розлучення.Саме колишньому чоловіку Ані Лорак вдалося побити рекорд Аліни Гросу короткотривалості шлюбу. Якщо співачка подала на розлучення через півроку після розпису, то наша пара вже через пару місяців. Втім, залишається вирогідність того, що насправді молоді люди стали чоловіком та дружиною набагато раніше, а пізніше всього лиш відіграли весілля.

Нова дівчина Налчаджиоглу розповіла, чи знайома з Лілією Реус

Стало відомо ким підробляє нова наречена Налчаджиоглу
Нова дівчина Налчаджиоглу розповіла, чи знайома з Лілією Реус

І хоча з моменту їхнього розставання пройшло не так багато часу, а у Мурата вже є нова кохана. Вона постійно світиться на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і вже активно розвиває свій власний блог, де відповідає на цікаві для користувачів питання. Зокрема, в неї нещодавно було опитування, в ході якого дівчина зізналася, чи була знайомою з Лілією Реус.

Все ж таки підписники Мурата здогадуються, що дівчина увесь цей час могла бути поруч, і скористалася нагодою.

Нова дівчина Налчаджиоглу розповіла, чи знайома з Лілією Реус

“Не все, що вам транслюють є правдою. Я її не знаю, та й у принципі, навіщо? У моєму оточенні гідні люди, з правильними цінностями, поглядами та способом життя. Важливо бути, а не здаватися!” – відповіла вона.

Далі Анастасії написали, що нормальну дівчину така поведінка чоловіка мала б насторожувати. Втім, героїня нашої статті відреагувала доволі незвичайним чином, заявивши, що в усіх абсолютно різні погляди та поняття, а також рамки, за які вони можуть виходити. Таким чином вона дала зрозуміти, що для неї ця поведінка не є підозрілою чи як то кажуть “дзвіночком”.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.