“Це буде повернення”: Ігор Кондратюк прокоментував втечу Олега Винника та розповів про його плани

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк вперше за довгий час прокоментував втечу та поведінку Олега Винника, а також поділився думкою на рахунок його повернення.

Як відомо, Олег Винник зник з інформаційного простору одразу після 24 лютого. Незадовго до головних подій виконавець скасував декілька концертів, виправдовуючи дане рішення поганим станом. Однак, тоді повідомлялося, що проблеми з горлом, що робить неможливим виступ суто фізично.

Впродовж 4 місяців про стан та місцеположення артиста не було відомо абсолютно нічого. І лише в травні 2022-го юрист Олега Винника вийшов на зв’язок та розповів, що насправді він знаходиться в Німеччині, де проходить лікування. Діагноз названим не був.

Ігор Кондратюк прокоментував втечу Олега Винника

Олег Винник розповів про талановиту співачку, що стала його дружиною
Ігор Кондратюк прокоментував втечу Олега Винника

Поведінка зірки жорстко критикувалася як глядачами, так і колегами. В результаті Олег розірвав контракт зі своїм продюсером, а також був полишений права на виконання пісень. Поговорюють, що співак збирається повертатися на сцену, але поки що не може це зробити через суди, а також неготовність команди.

У свою чергу деякі журналісти вважають, що камбек неможливий через упередженість аудиторії та серйозні конфлікти у Винника з колегами та продюсерами. Ігор Кондратюк поділився протилежної думкою. Він вважає, що якщо зірка здатний створити новий шлягер, то все не так погано.

“Чи зроблять кар’єру, коли вернеться додому Потап, Винник – велике питання. Скоріш за все, Виннику і Потапу це буде легше, тому що можна написати пару шлягерів, які возьмут в ротацію. І це буде повернення”, ‒ сказав він.

При цьому Ігор Кондратюк пригадав, як Віталій Козловський виступав в Москві 2016-го, і не дивлячись на це отримав орден. Таким чином зірка порівняв ці дав ситуації та підкреслив, що публіка має схильність забувати минулі помилки.

Нагадуємо, не так давно Олег Винник дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів, як проходить його життя в Німеччині. Навіть у цьому діалозі він не зміг зізнатися, від чого лікується насправді, через що його слова піддавалися серйозним сумнівам та критиці.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.