Реус прокоментувала розлучення з Налчаджиоглу та відповіла його новій пасії: “Ми ще досі офіційно одружені”

Друга дружина бізнесмена Мурата Налчаджиоглу прокоментувала їхнє розлучення. Дівчина заявила, що вони офіційно ще одружені, а також відповіла його новій обраниці.

Мурат Налчаджиоглу в січні цього року вперше підтвердив нашумілі чутки про розлучення з Лілією Реус. Втім, сама ж дівчина довгий час не наважувалася надавати коментарів стосовно цього. І лише одного разу вона висловилася в блозі, що в житті буває все.

А далі ще цікавіше, оскільки візажистка вперше перервала мовчання та прокоментувала розлучення з бізнесменом. В коментарях у соціальній мережі Instagram їй написали, аби вона пояснила розрив стосунків з чоловіком. Також зазначили, що нова дівчина Налчаджиоглу оприлюднює різні листування, натякаючи, що негатив їй пише саме Реус.

Дівчина Налчаджиоглу відповіла, який з нього батько та чи познайомила з сином
Мурат Налчаджиоглу з новою дівчиною Анастасією

Лілія не приховала власного невдоволення. На це заявила, що офіційно ще є дружиною Мурата. Єдине про що просить, аби їй дали спокій, оскільки вона не претендує ні на що. Крім того, додала, що може подати позив до суду за наклеп у її бік.

“Людина, яка мене зовсім не знає, в чому може мене звинувачувати? За це я можу подати в суд за наклеп в мою сторону!”, – прокоментувала Лілія.

Реус прокоментувала розлучення з Налчаджиоглу та відповіла його новій пасії

Лілія Реус намагалася переконати підписників свого фотоблогу, що вона до тих листувань не має ніякого відношення, тому попросила не змішувати її з цим брудом.

Нагадуємо, Мурат Налчаджиоглу на початку року заявив, що саме він є ініціатором розлучення з другою дружиною Реус. Ба більше, зазначив, що його нова кохана Анастасія не брала в цьому ніякої участі, мовляв, з нею познайомився вже після розриву стосунків з Лілією.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.