Макс Чмерковський повідомив, що стане батьком втретє через 4 місяці після народження другої дитини

Знаменитий американський хореограф українського походження Макс Чмерковський повідомив, що знову стане батьком, і це через 4 місяці після пологів дружини.

На початку 2023-го Макс Чмерковський повідомив, що в його житті з’явиться ще одна дорога та рідна людина. Разом з дружиною Петою він наважився на поповнення в сім’ї.

Незабаром у зіркових батьків народилася прекрасний хлопчик. Пар активно давала інтерв’ю, в яких розповідала про те, як проходить вагітність, що відбувається в сім’ї, а також ділилася деталями благодійної діяльності, адже увесь цей час Макс намагався усіма можливими способами підтримувати свою батьківщину.

Макс Чмерковський повідомив, що стане батьком втретє

Макс Чмерковський повідомив, що стане батьком втретє

І хоча шанувальники з великим трепетом ставляться до подібних новин, вони зовсім не очікували, що через 4 місяці після пологів стане відомо, що Пета знову вагітна.

Так, нещодавно Макс оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що він стане багатодітним. Пета в свою чергу опублікувала відео, як повідомляла Максу про вагітність.

Хореограф спочатку не розумів, про що говорить дружина, адже лише чотири місяці тому у них народився другий син. Зрештою, коли Чмерковський здогадався, то був дуже радий новині. До речі, Маргатройд завагітніла на початку осені, проте лише зараз про це повідомила фанів.

Для сім’ї це справжнє чудо. Перш за все саме тому, що зіркові батьки дуже довго намагалися завагітніти, вдавалися до процедури екологічного запліднення, і пережили велику кількість розчарувань, адже раз за разом Пета втрачала дітей. Народження Ріо було довгоочікуваним, але батьки зовсім не очікували, що після стількох випробувань та спроб завагітніти, Маргатройд так легко створить в собі нове життя.

І хоча зіркові батьки не говорять про те, кого хочуть, і коли станеться пологи, хоча очевидно, що це буде наприкінці весни, фанати вже мріють, що це буде прекрасна дівчинка, яка буде рости та виховуватися в оточенні двох старших братів.

Схожі статті