Відомий український продюсер пояснив, чому Лорак мовчить, як риба два роки – тепер усе стало на свої місця

Відомий український продюсер Михайло Ясинський пояснив, чому Ані Лорак за два роки продовжує замовчувати війну в Україні. Після його слів, все стало на свої місця.

Відомий в Україні продюсер Михайло Ясинський, який є генеральним директором компанії Secret Service EA, а також продюсером Олі Полякової дав велике інтерв’ю “Головком“, де висловив свою думку про артистів, які будували кар’єру в Росії. Чому деякі “прозріли” після 24 лютого 2022 року, а хтось і досі продовжує замовчувати війну.

Відомий український продюсер пояснив, чому Ані Лорак мовчить
Відомий український продюсер пояснив, чому Ані Лорак мовчить

На запитання журналіста про Ані Лорак, яка стала одним із найбільших розчарувань для багатьох українців, Ясинський відповів, що коли артист дуже інтегрований у шоу-бізнес якоїсь країни (російський), коли там у нього друзі та бізнес-відносини, то йому дуже важко відмовитися від цього ринку.

Відомий український продюсер пояснив, чому Ані Лорак мовчить
Відомий український продюсер пояснив, чому Ані Лорак мовчить

Михайло Ясинський також зазначив, що він не став би засуджувати артистів, які після початку війни повернулися в Україну, і стали підтримувати Лорак.

“Про мене, то це привод не для глузування. Можливо, треба з розумінням поставитись”, – сказав продюсер Полякової.

Михайло зазначив, що його слова можуть комусь не сподобається і його швидше за все засудять, однак, на його думку, до вирішення кожної людини потрібно ставитись із розумінням.

Нагадаємо, що історія з Ані Лорак має дуже “дивний” вигляд. Після початку вторгнення на територію України артистка раптово зникла і кілька місяців не виходила на зв’язок. За деякими даними, за порадою свого близького друга Філіпа Кіркорова, співачка виїхала до ОАЕ і майже рік не з’являлася у публічному просторі.

Відомий український продюсер пояснив, чому Ані Лорак мовчить
Відомий український продюсер пояснив, чому Ані Лорак мовчить

А потім дала інтерв’ю одному з пропагандистських каналів у РФ, де викручувалась, як могла – війну Лорак називала “ситуацією”, напад на Україну – “відбулося те, що сталося…”, а про себе розповідала, що вона “голуб світу” і не розуміється на політиці. Натомість зараз її кар’єра на підйомі – концерти, зйомки у різних шоу і досі вона поводиться так, ніби нічого не відбувається.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі