Дочка легендарного українського музиканта та композитора Миколи Мозгового, продюсер Олена Мозгова завжди була активною у соцмережах. На своїх каналах знаменитість не просто висловлює свою думку на різні актуальні теми, повідомляє про нові збори для військових, а й трохи ділиться особистим.
![Олена Мозгова приголомшила зовнішнім виглядом – у 21 рік та у 50](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/snymok-эkrana-2024-02-07-150445.png)
Так, напередодні свого 50-річчя Мозгова оприлюднила дві фотографії – перша із сімейного архіву, друга, зважаючи на все, була зроблена зовсім недавно на одній з останніх фотосесій. Забігаючи наперед, скажімо, що обидва знімки зробили на шанувальників продюсера приголомшливий ефект.
Так, під знімком, на якому можна побачити Олену у віці 21 року, де вона постала у яскравій жовтій сукні з відкритим плечем, з ефектною зачіскою та макіяжем, у коментарях писали:
“Яка красуня!”, “Як на мене, тільки трішки змінилася”.
![Олена Мозгова приголомшила зовнішнім виглядом – у 21 рік та у 50](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/snymok-эkrana-2024-02-07-150532.png)
Проте, вже зовсім скоро з’явилося нове фото, на якому Мозгова постала в чорному светрі з високою горловиною, помітно відрослим волоссям, красиво покладеним у легку зачіску і макіяжем у бежевих тонах, який ідеально підкреслив її красу.
![Олена Мозгова приголомшила зовнішнім виглядом – у 21 рік та у 50](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/snymok-эkrana-2024-02-07-150508.png)
“21…тут 50 на носі…а ви про 21)”, – написала Олена.
У Мережі відразу відреагували. Багато хто писав, що “час над нею непідвладний”, що з роками Олена стала виглядати тільки краще і що за 28 років вона зовсім не змінилася.
Нагадаємо, що в одному зі своїх постів нинішній чоловік Мозговий – співак Володимир Ткаченко, більш відомий під псевдонімом Девід Аксельрод, молодший за Олену на 9 років, називає свою дружину “королевою”. Тепер багатьом зрозуміло чому.
![Олена Мозгова приголомшила зовнішнім виглядом – у 21 рік та у 50](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-22t131250.207.jpg)
А що ви скажете з цього приводу?