Колишня Козловського Есхакзай вразила зізнанням про переїзд з України до Москви: “Я образилася і подумала”

Знаменита українська журналістка Раміна Есхакзай вперше розповіла про те, чому прийняли рішення переїхати з України до Москви, і як згодом змінила думку про цей переїзд.

Нині відома українська журналістка Раміна Есхакзай доволі довго прокладала свій шлях до слави. Зокрема, глядачі її можуть пам’ятати з реаліті-шоу “Холостяк”, де вона боролася за серце чоловіка, а вже пізніше жінка з’являлася в пресі в особі коханої Віталія Козловського, яка мала вийти за нього заміж.

Раміна Есхакзай зізналася, чому вирішила переїхати до Москви

Між молодими людьми стався гучний скандал: співак покинув журналістку майже перед торжеством. Обидва поливали одне одного брудом та розповідали деталі їхнього розставання, і лише через багато років стало відомо, що це був продуманий піар-хід, адже Раміна та Віталій знайомі вже багато років.

Раміна Есхакзай зізналася, чому вирішила переїхати до Москви

Раміна Есхакзай розповіла, про сварки з екс-нареченим Євгеном Проніним
Раміна Есхакзай зізналася, чому вирішила переїхати до Москви

Зараз Есхакзай дійсно першокласна журналістка, на інтерв’ю до якої ходять зірки та інші відомі особистості. Однак, вона помітно змінилася як зовні, так і всередині.

Зірка і сама визнає, що колись була проросійською. У новому інтерв’ю вона розповіла, як сталося так, що вона переїхала з Києва до Москви, а також вважала, що саме там починається хороший старт.

“У мене завжди було так, що треба в Росії досягти успіху, щоб в Україні мене прийняли. Сукупність усіх цих факторів, коли я пішла на проект, отримала негативний фідбек, не змогла реалізувати себе в Україні, тинялася по кастингах і не виходило… Я образилася і подумала: “Ось, я вам ще покажу. Поїду в чужу країну і доб’юся успіху”, – сказала Раміна в інтерв’ю Олександру Волошину.

Зокрема знаменитість також визнала, що стала жертвою російської пропаганди, коли вчилася в столиці російської федерації. Вона підкреслила, що займала абсолютно протилежну позицію від теперішньої, багато років тому, коли була студенткою.

Нагадуємо, що не так давно журналістка повідомила про розірвання її заручин з Проніним. Що насправді стало причиною розриву пара приховує.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.