Гумористка Олена Кравець відповіла, чи планує повертатися до команди “Кварталу 95”. Люди були б не проти

Українська гумористка Олена Кравець отримала неабияку впізнаваність та успіх з початку роботи в колективі "Кварталу 95". Відповіла, чи варто очікувати на її повернення.

Восени 2022 року актриса комедійного жанру Олена Кравець припинила свою участь в проєкті “Вечірній Квартал”. У розмові з журналістами вона відверто зазначала, що ухвалила таке рішення, оскільки дуже хотіла спробувати щось нове. Їй випала можливість стати ведучою авторського шоу “Тихий вечір”.

Вона щиро висловлювала вдячність всім тим, хто був поряд всі роки, а також вірила, що актори за її рішення на неї не ображалися. В інтерв’ю спеціально для YouTube-проєкту ТСН.ua “Наодинці”, акторка пояснила, що хотіла розвиватися самостійно. До того ж вона тоді вирішила спробувати себе в ролі ведучої авторського проєкту “Тихий вечір”. Тому, дві роботи поєднувати їй не хотілося. Зірка прагнула прокладати власну дорогу.

Як Олена Кравець уперше побачила Віталія Кіма?
Олена Кравець відповіла, чи планує повертатися до команди “Кварталу 95”

Олена Кравець розповіла й про те, що колеги не тримали на неї образи та справді з розумінням поставилися до її рішення. За словами знаменитості, вона спілкується з акторами “Кварталу 95”, але повертатися не думає.

“Іноді зараз спілкуюся, дуже рідко, але ми на зв’язку”, – зізналася акторка.

Олена Кравець вразила яскравим перевтіленням
Олена Кравець відповіла, чи планує повертатися до команди “Кварталу 95”

Олена Кравець підсумувала, що то не була пауза, вона усвідомлено пішла. До речі, нещодавно завершився її проєкт “Тихий вечір”, оскільки закінчився контракт.

Також акторка відверто зізналася, що сумує за багатьма речами, які були у її минулому. Зокрема, вона згадує часи, коли могли бачитися з родиною Зеленських. Наразі розуміє, що в них набагато важливіші справи, тож не хоче їх відволікати. Додала, після перемоги України обов’язково міцно обійме і Володимира, і Олену.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?