Дружина Григорія Решетніка Христина розсекретила, яку мала максимальну вагу: “Це я апетитна була тут”

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина відверто розповіла підписникам свого фотоблогу, яку максимальну вагу вона мала.

Христина Решетнік має неабияку струнку та підтягнуту фігуру. Шанувальники вже неодноразово висловлювалися в мережі про її зовнішній вигляд, оскільки більшість жінок хотіли б так виглядати після пологів.

Так, відповідаючи на ряд цікавих запитань, які їй підписники поставили в соціальній мережі Instagram, блогерка не залишила без уваги питання стосовно її фігури. Прихильникам стало цікаво, яку Христина мала максимальну вагу.

Дружина телеведучого прикріпила архівну світлину, зазначивши, що за цифру тоді бачила на вагах. Якщо не враховувати три вагітності, то найбільша вага знаменитості складала 59 кілограмів.

“Це я апетитна була тут. 59 кг – це найбільше в житті… ну окрім вагітностей”, – зізналася Христина.

Христина Решетнік розсекретила, яку мала максимальну вагу

Фото, яким знаменитість поділилася з підписниками, було зроблене у 2022 році. До речі, Христина Решетнік продовжує активно слідкувати за своїм зовнішнім виглядом, відвідуючи спортивний зал. Попри те, що блогерка постійно працює задля розкішної фігури, вони з чоловіком досі дуже мріють про доньку.

Так, Христині та Григорію часто ставлять питання стосовно майбутнього поповнення, а також цікавляться їхніми стосунками в сімейному житті. Подружжя не приховує, що вони можуть сваритися, миритися, навіть доходили до криз у стосунках, однак думок про розлучення не виникало ніколи.

У родині Решетнік поповнення
Христина Решетнік з чоловіком та синами

Пара намагається гідно виховувати своїх трьох синів, аби в них була батьківська любов, турбота та все необхідне для щасливого дитинства.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.