Була його музою, а стала жінкою, яку кинули заради іншої: що відомо про колишню дружину Святослава Вакарчука

Знаменитий український музикант Святослав Вакарчук декілька років тому повідомив про серйозні зміни у своєму особистому житті. Як це відбувалося та що відомо про його колишню дружину?

Впродовж 20 років колишню дружину Святослава Вакарчука Лялю Фонарьову називали його музою. Жінка надихала музиканта на створення нових хітів, знімалася в його кліпах, а також, поговорюють, допомагала йому колись будувати кар’єру. І увесь цей час вона знаходилася в тіні зірки.

Було відомо, що обраниця артиста старша за нього. Нібито вони познайомилися вже в медійних кругах, і свого часу Ляля пішла від свого чоловіка заради молодого співака.

Святослав Вакарчук розповів про свою колишню дружину Лялю Фонарьову

Святослав Вакарчук розлучається з Лялею Фонарьовою
Святослав Вакарчук розповів про свою колишню дружину Лялю Фонарьову

Вакарчук усіма силами намагався захистити сім’ю від публічності, а тому було навіть невідомо, чи рідна йому дочка, яку вони виховували в шлюбі. Втім, найпопулярніша версія — вона спадкоємиця жінки від попереднього шлюбу.

Окрім того, багатьом фанатом було незрозуміло, чому внаслідок великого кохання пара так і не побралася. З’являлися чутки, що весілля закохані зіграли лише 8 років тому, але вони були нічим не підтверджені, і є висока імовірність того, що насправді ніякого торжества не було.

І як сніг на голову прийшла новина 2021 року про те, що Святослав Вакарчук розлучається зі своєю дружиною, а також незабаром стане батьком. В мережі його почали звинувачувати в адюльтері, адже саме це так це виглядало.

Але також є шанс, що музикант вже давно не жив зі своєю дружиною, і просто не повідомляв про розрив. Це доволі часто практика серед зірок, які не розраховують найближчим часом побудувати нову сім’ю, а тому не можуть і побудувати стратегію.

Оточення зіркового сімейство говорили про те, що Ляля дуже важко сприйняла новину, а її стан здоров’я погіршився. Також Святославу ставили у провину те, як він вчинив зі своєю дружиною. Мовляв, завдячує їй багато чим. Сама Ляля не сказала жодного слова в публічному просторі, і досі продовжує мовчати, захищаючи свою родину від скандалів. Так само Святослав досі не представив публіці дівчину, яка народила йому вже двох дітей.

Схожі статті

Про Дашу Квіткову вже й не згадує: Нікіта Добринін заявив про нові стосунки із загадковою обраницею

Нікіта Добринін зробив відверте зізнання про нові стосунки. Після розриву з Дашею Квітковою чоловік встиг віднайти нове кохання, однак показувати шанувальникам загадкову обраницю поки не квапиться

Падчерка Мурата Налчаджиоглу, яку він покинув, кардинально змінилася: новий колір, нова стрижка, нова вона

Друга "колишня дружина" турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу – українська візажистка Лілія Реус показала, як кардинально змінила образ своєї доньки.

Молодий стиліст кардинально змінив зовнішність Цибульської: Могилевська та Білик уже пройшли через це

Співачка Ольга Цибульська охоче експериментує зі своєю зовнішністю. Однак часом її експерименти заходять "занадто далеко". Що цього разу вигадала зірка?

Настав час розповісти: молода дружина Павліка зізналася, через що півроку страждає – “Дива не сталося…”

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова спантеличила шанувальників новинами. Інтригу тримала недовго, вже через годину все виклала у найдрібніших подробицях.

22-річна Трінчер після розлучення з Волошиним вперше сходила на побачення: тепер розглядає чоловіків лише 30+

Співачка та актриса Анна Трінчер після розлучення з 27-річним чоловіком-блогером зробила висновки та підняла вікову планку своєму майбутньому обранцю. Тепер зірка орієнтується лише на чоловіків 30+.

Весілля зовсім скоро: Ірина Сопонару похвалилася новими “прикрасами” на тілі – не кожен наважиться на таке

Блондинка з "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару привезла з Великобританії не лише магнітики, а й нові тату та пірсинг. Не кожна наречена наважиться таке продемонструвати на камеру.