Ексдружина В’ячеслава Узелкова поділилася подробицями її колишнього шлюбу: “Я стала мамою для нього”

Колишня дружина відомого боксера Марина Боржемська розповіла про причини їх розлучення. За словами жінки, їх стосунки були аб'юзивними та токсичними.

Подружнє життя пари Вячеслава Узелкова та Марини раптово закінчилося після 22 років шлюбу. Проте, жінка зізнається, що рішення про розлучення було виваженим, вони йшли до цього роками, а сумна звістка навіть не здивувала дітей. Про деталі свого розлучення тренерка розповіла в інтерв’ю для “Слава+”.

За словами жінки, їх стосунки були токсичними, а колишній вміло маніпулював почуттями Марини. Узелков вмів знайти аргументи, щоб прив’язати кохану до себе. Він прикривався проблемами зі здоров’ям та важким дитинством.

“Він знав, що мені потрібно сказати для того, що я не зібрала речі і не пішла. Зманіпулювати своїм здоров’ям, зманіпулювати своїм дитинством…” – розповідає Марина.

Колишня Узелкова розповіла про причини їх розлучення
Колишня Узелкова розповіла про причини їх розлучення

Боржемська поділилася, що завжди розуміла маніпуляції чоловіка, проте не могла наважитися розірвати стосунки. Остаточне сприйняття прийшло після народження молодшого сина, тоді тренерка зрозуміла, що не може та не хоче продовжувати ці відносини. Але піти, так і не вдалося. В’ячеслава спіткала хвороба, інсульт. Марина не змогла покинути хвору людину й залишилася, щоб піклуватися про нього.

“Зрозуміла, що я не хочу з ним жити. Я стала мамою для нього. Потім шкода, що захворів, інсульт. Знову ж таки, я не можу залишити людину”, – згадує тренерка.

Боржемська прокоментувала, чому терпіла ексчоловіка
Боржемська прокоментувала, чому терпіла ексчоловіка

Зі свого боку, В’ячеслав також розповідав про причини розлучення. Він зізнався, що страшенно ревнував дружину, що призводило до скандалів. Чоловік ходив до психолога, щоб вгамувати свої почуття та розібратися зі своїми підозрами. Очевидно, що терапія не дала потрібних результатів. Тож, за ініціативою Марини, пара розлучилася.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.