Юрій Горбунов розповів про кризу у стосунках із Катериною Осадчою: кохання зірок виявилося не особливим

Знаменитий український телеведучий Юрій Горбунов вперше розповів про негаразди, з якими йому та його дружині Каті Осадчий довелося зіштовхнутися.

Історія кохання Юрія Горбунова та Каті Осадчої не схожа на жодну іншу в українському шоу-бізнесі. Пару підозрювали у службовому романі досить довго. І все це ускладнювалося відсутністю даних про особисте життя обидвох.

Так, вважалося, що Юрій Горбунов все ще одружений, хоча насправді він вже розірвав свій шлюб з колишньою дружиною Людмилою. Так само Катерина жодним чином не видавала своєї вагітності. Як раптом стало відомо і про весілля, і про те, що незабаром Осадча має народити.

Телеведуча ніколи не приховувала, що взагалі не хоче жодного офіційного шлюбу, і готова це зробити лише заради майбутньої дитини. Юрій буквально вмовив свою майбутню благовірному все ж таки вийти за нього заміж, коли на світ от-от мав з’явитися маленький Іван.

Юрій Горбунов розповів про кризи в стосунках з дружиною Катею Осадчою

Осадча розповіла про різницю у віці та зрості з Горбуновим
Юрій Горбунов розповів про кризи в стосунках з дружиною Катею Осадчою

Нещодавно пара відсвяткувала чергову річницю шлюбу, і на честь цієї події Юрій Горбунов розповів в ефірі про те, що насправді і в його шлюбі ставалися кризи та негаразди.

За словами шоумена, непорозуміння були і в їхньому з Осадчою шлюбі, однак вони разом їх подолали. Горбунов додав, що стосунки в сім’ї потребують чималої праці.

“Ми українська сім’я, яка проходить через все, як і всі інші. Сім’я і стосунки в сім’ї – це праця”, – додав шоумен.

Нагадуємо, що про роман зірок стало відомо 2016-го. Вже на той момент їх досить довго підозрювали у почуттях. Продовжувати так надалі стало неможливим лише через появу у закоханих маленького сина. Пара почала жити разом, а через 5 років в них з’явилася ще одна дитина. Як пізніше зізнавалася Катерина, народження Данила вони взагалі не планували.

Після 24 лютого на сім’ю чекала тривала розлука, адже Катерина евакуювалася разом з дітьми. Однак, пізніше журналісти надавали інформацію, що нібито Юрій насправді вивозив родину за кордон, про що не говорив публіці. Досі залишається загадкою, чи правда це.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.