Наталія Могилевська зізналася, коли встигла відгуляти гучне весілля з коханим Валентином: “Зайві гроші…”

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська відверто висловилася, як ставиться до весілля під час війни. Також заінтригувала неочікуваним зізнанням стосовно її третього шлюбу.

Відомо, що артистка розпочала нові стосунки з чоловіком, на ім’я Валентин під час повномасштабного вторгнення. І що цікаво, вони знайомі одне з одним орієнтовно вже 20 років. Співачка довго була самотньою, тому тепер тішиться своїм справжнім жіночим щастям.

Розповідала, що коханий схожий на неї. За словами Наталії, він божевільний, оскільки був готовий їздити з нею по гарячих точках, куди ніхто не хотів відправлятися з її команди. Познайомилися вони, коли допомагали десь евакуювати дітей і людей.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська зізналася, коли встигла відгуляти гучне весілля з коханим Валентином

Втім, співачка не квапиться показувати публіці свого обранця, а нещодавно взагалі зацікавила заявою стосовно їхнього шлюбу. Наталія Могилевська Люкс ФМ відверто розповіла, як ставиться до весілля під час війни.

Знаменитість вважає, що у війну весілля, свята і решта веселощів просто недоречні. Каже, що вони з коханим сконцентрувалися на стосунках, допомозі українцям та військовим. А зайві гроші вони точно витрачатимуть не на одруження, а на допомогу людям впоратися зі складними життєвими ситуаціями.

Далі в Могилевської поцікавилися, чи не хотілося їй тихого розпису, на що вона заінтригувала заявою: “А можливо, ми вже це зробили?”.

Нагадуємо, співачка вже була заміжня. Вперше вона стала офіційною дружиною бізнесмена Дмитра Чалого. З наступним чоловіком Єгором Долініним Наталія Могилевська жила в цивільному шлюбі. Тепер артистка щаслива у стосунках з Валентином, з яким, до речі, наважилася на усиновлення двох дівчаток.

Наталія Могилевська з доньками

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.