“Треба економити”: дружина Віктора Павліка показала витрати в одному з магазинів. І це купила тільки рибку

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова показала підписникам, скільки витрачає грошей на продукти.

Катерина Репяхова часто ділиться з шанувальниками своїм дитинством, минулим, показує життя із зірковим чоловіком, тому за щирість та справжні емоції її й полюбили пересічні громадяни. І хоча їй прилітає чимало гнівних коментарів, вона продовжує жити не так, як говорить суспільство, а власною головою.

Катерина Репяхова у 2021 році вперше стала мамою сина Михайла. Таким чином вона зробила Віктора Павліка татусем четвертий раз, оскільки від минулих шлюбів він також має дітей. Блогерка переконує, попри велику різницю у віці, щаслива і її ніяк не відчуває.

Нещодавно дружина Віктора Павліка показала підписникам свого Instagram-блогу, скільки витратила коштів на продукти. Спочатку знаменитість ходила в звичайний магазин, а потім повідомила, що з мамою вирішили купити рибки.

Дружина Віктора Павліка показала витрати в одному з магазинів

Зізналася, що планувала дещо економити гроші, однак коли заїхала за рибою, щось пішло не так. Катерина здійснила оплату в розмірі 3076 гривень, а потім, відразу ж, заплатила ще 1035 гривень.

Дружина Віктора Павліка показала витрати в одному з магазинів

Нагадуємо, Катерина Репяхова стала четвертою дружиною Віктора Павліка у 2020 році. Відомо, що син подружжя має затримку мовлення, тому з хлопчиком займаються нейрокорекцією. Блогерка відверто розповідала, що вже бачать позитивні зміни, оскільки він відтворює звуки, каже деякі слова та краще розуміє звернену до нього мову.

Дружина Віктора Павліка показала витрати в одному з магазинів

Катерина намагається робити все для щасливого дитинства свого сина, а ще не приховує, що мріє народити донечку. Розсекретила, що хотілося б назвати її Олександрою.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.