Катерина Репяхова часто ділиться з шанувальниками своїм дитинством, минулим, показує життя із зірковим чоловіком, тому за щирість та справжні емоції її й полюбили пересічні громадяни. І хоча їй прилітає чимало гнівних коментарів, вона продовжує жити не так, як говорить суспільство, а власною головою.
Катерина Репяхова у 2021 році вперше стала мамою сина Михайла. Таким чином вона зробила Віктора Павліка татусем четвертий раз, оскільки від минулих шлюбів він також має дітей. Блогерка переконує, попри велику різницю у віці, щаслива і її ніяк не відчуває.
Нещодавно дружина Віктора Павліка показала підписникам свого Instagram-блогу, скільки витратила коштів на продукти. Спочатку знаменитість ходила в звичайний магазин, а потім повідомила, що з мамою вирішили купити рибки.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7718-900x900.jpg)
Зізналася, що планувала дещо економити гроші, однак коли заїхала за рибою, щось пішло не так. Катерина здійснила оплату в розмірі 3076 гривень, а потім, відразу ж, заплатила ще 1035 гривень.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/img_7719-900x900.jpg)
Нагадуємо, Катерина Репяхова стала четвертою дружиною Віктора Павліка у 2020 році. Відомо, що син подружжя має затримку мовлення, тому з хлопчиком займаються нейрокорекцією. Блогерка відверто розповідала, що вже бачать позитивні зміни, оскільки він відтворює звуки, каже деякі слова та краще розуміє звернену до нього мову.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/mycollages-2023-03-23t112019.706.jpg)
Катерина намагається робити все для щасливого дитинства свого сина, а ще не приховує, що мріє народити донечку. Розсекретила, що хотілося б назвати її Олександрою.