Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф – Мартиновська тут зовсім ні до чого

Український блогер Богдан Беспалов розповів про чутки, які ходять у кулуарах проєкту МастерШеф щодо особистого життя його головної зірки – шеф-кухаря Ектора Хіменеса-Браво.

Скандальний блогер Богдан Беспалов, який регулярно у своїх програмах на Ютуб розкриває всі таємниці українського шоубізу, дістався до МастерШеф. В останньому випуску журналіст озвучив чутки, які отримав від своїх інформаторів щодо особистого життя головної зірки проєкту – Ектора Хіменеса-Браво. За словами Беспалова, шеф-кухар має романтичні стосунки з його колегою, але не з Ольгою Мартиновською, а Володимиром Ярославським.

Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф
Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф

У коментарі Богдан зазначає, що ця інформація поки що не перевірена та просить своїх “інформаторів”, які можуть бути у темі, роз’яснити ситуацію. У будь-якому випадку, Беспалов має намір докопатися до істини, а поки що він просто озвучив інформацію, яку отримав.

Так, у випуску блогер зазначив, що в кулуарах шоубізу всі давно вже знають, що Ектор та Володимир Ярославський належать до ЛГБТ-спільноти та особливо цього не приховують, проте новина про їх, нібито, роман здивувала навіть його.

Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф
Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф

Беспалов зазначає, що обидва шеф-кухарі виглядають чудово і у них справді може бути багато спільного, проте:

“Вони конкуренти…Як вони можуть ладнати, коли є конкурентами?”, – ставить питання Беспалов.

Зазначимо, що раніше у проєкті МастерШеф активно просували тему, нібито, близьких відносин між Володимиром Ярославським та Ольги Мартиновською. Парочка не раз демонструвала на камеру “теплі почуття” один до одного, проте,коли їм ставили пряме питання, то жартували, що вони лише хороші, близькі друзі.

Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф
Блогер розповів, з ким насправді роман у Хіменеса-Браво на МастерШеф

Колумбієць Ектор Хіменес-Браво також демонстрував телеглядачам свої романтичні стосунки із жінками. Першу – українку Анну Тягун він навіть возив до Колумбії у 2015 році, щоб познайомити з мамою. Потім з’явилася інша, проте обличчя своєї молодої коханої шеф-кухар так і не показав. Зараз зірка МастерШеф живе з двома собачками.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.