Ігор Кондратюк не став приховувати свого реального ставлення до артистів: “Я не зірка, я людина з мізками”

Відомий український ведучий та продюсер Ігор Кондратюк розповів про знімання документального фільму. Втім, не всі підписники висловили йому похвалу та своє захоплення.

Ігор Кондратюк став відомим завдяки багатьом телевізійним програмам, зокрема “Караоке на майдані”, “Україна має талант”, “Ікс-Фактор” та іншим. Єдиний з українських суддів, якому вдалося довести своїх підопічних до суперфіналу вокального шоу у п’яти сезонах з шести.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк не став приховувати свого реального ставлення до артистів

Початок повномасштабного вторгнення змінив життя багатьох пересічних громадян і знаменитостей шоу-бізнесу, тож тепер деякі пісні, фільми та інші творчі роботи пов’язані саме з війною. Нещодавно продюсер у новому дописі в соціальній мережі Instagram повідомив про знімання документального фільму, а саме про історію створення та бойовий шлях 46 Окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади ЗСУ.

В коментарях під опублікованим дописом Ігор Кондратюк висловився щодо артистів шоу-бізнесу. Один з підписників написав гнівний коментар, мовляв, зірка хоче на пенсії заробити грошенят. На це продюсер заявив, що знімається в проєкті безплатно.

“Я безкоштовно знімаюсь в проекті, який робить сама бригада. Як показує життя, я досить послідовний у своїх інтерв’ю і діях. Ви мене з кимось плутаєте”, – зазначив знаменитість.

Далі цей користувач мережі написав, що часто зірки змінюють свої власні рішення. У відповідь він отримав від Ігоря Кондратюка ще одне пояснення, чому його не варто порівнювати з такими артистами.

“Я не зірка. Я людина з мізками”, – відповів Кондратюк.

Ігор Кондратюк не став приховувати свого реального ставлення до артистів

Зрештою, конфлікт було вирішено, і підписник навіть перепросив за свій “випад” у бік продюсера. Додав, що Ігор відповів йому достойно.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.