У Потапа зʼявилася нова фаворитка та посунула Настю Каменських на задній план: молода, ще й з фігурою

Відомий український співак та продюсер Потап вже давно інтригує мережу імовірним розкладом у стосунках з дружиною Настею Каменських. Подейкують, в нього навіть з'явилася нова фаворитка.

Хоча навколо розлучення Насті Каменських та Потапа ходить неймовірна кількість чуток, обидва поки що не поспішають їх підтверджувати. Навпаки, обидва усіма можливими способами намагаються показати, що ніякої кризи між ними немає.

Але вже поповзли чутки і про коханця артистки, і про те, що у продюсера з’явилася нова фаворитка, на яку він буде робити наголос у своїй діяльності.

У Потапа зʼявилася нова фаворитка

Потап без дружини Каменських вирушив у нову країну
У Потапа зʼявилася нова фаворитка

Наприклад, зірка зараз знаходиться в Колумбії, але разом з дружиною проводить часу мало, якщо взагалі з нею бачиться. Спільного контенту вони майже не публікують на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram.

Тут потрібно зазначити, подейкують, що таке творче відрядження музикант здійснює без своєї музи та дружини взагалі. Причини цього не відомі, хоча вірогідно — у пошуках новизни, Потап обрав собі нову фаворитку, на ім’я Катерина, якою захопився по-справжньому скоріш за все як продюсер.

У Потапа зʼявилася нова фаворитка

Але вже зараз його шанувальники думають над питанням, чи немає загрози розриву стосунків композитора з законною дружиною? Та хоч би що там було, вірні фанати продовжують підтримувати Потапа. Особливо після того, як він презентував нову пісню “Дочекайся”, яку присвятив українським жінкам, чоловіки яких закривають собою Україну та боронять рідну землю.

Нагадуємо, що тривалий час навколо продюсера були одні скандали, здебільшого пов’язані з його творчістю та втечею за кордон. Якщо спочатку він намагався відмовитися від них, то потім дозволив усьому рухатися за течією.

У Потапа зʼявилася нова фаворитка

Врешті-решт, Олексію вдалося вийти з цієї ситуації, і зараз уваги на нього звертається усе менше, як в мережі, так і в пресі. Втім, досі журналісти підозрюють, що насправді Настя Каменських за цей час встигла піти від свого чоловіка та почати будувати нове життя.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.