Ольга Сумська вийшла з себе через слова Вʼячеслава Хостікоєва про її дочку-москвичку: “Навіщо ви брешете?”

Знаменита українська акторка Ольга Сумська публічно відреагувала на інтерв'ю свого племінника В'ячеслава Хостікоєва щодо своєї дочки Антоніни.

Ще 2 роки тому Ольга Сумська та її племінник В’ячеслав Хостікоєв прекрасно ладнали, адже працювали разом, створюючи український дубляж. Обидва в цьому справжні майстри, а тому не дивно, що їм доводилося зустрічатися в одній студії. На особистих сторінках обидвох з’являлися спільні кадри. І хто б міг подумати, що за 2 роки дійде до такого?

А вся справа в тому, що днями В’ячеслав Хостікоєв дав ексклюзивне інтерв’ю Ростиславу Калацинському. А його випуск часто переростають у скандали. Як і в цей раз.

Ольга Сумська відреагувала на інтерв’ю В’ячеслава Хостікоєва

Ольга Сумська відреагувала на інтерв’ю В’ячеслава Хостікоєва. Архівні фото зіркових тітки та племінника

У коментарі для журналіста В’ячеслав Хостікоєв розповів про своє ставлення до двоюрідної сестри Антоніни Паперної. Молодий чоловік зізнався, що йому було дуже неприємно отримати звістку про нові фільми родички, яка на даний момент активно знімається в російському кіно. Також він зізнався, що дівчина нібито ігнорує його вже 2 роки, а також його засмутило, що вона не приїхала на похорон бабусі, яка померла 24 лютого.

Ольга В’ячеславівна відреагувала на слова племінника дуже емоційно.

Ольга Сумська відреагувала на інтерв’ю В’ячеслава Хостікоєва

“Огидна потвора! Ми ховали бабусю вчотирьох 1 березня 2022 року. Я, Віталій, Аня і Тоня на прямому зв’язку! З родини В’ячеслава нікого не було, навіщо ви брешете?” – написала Сумська.

При цьому В’ячеславу своєму інтерв’ю вказав, що його на похороні також не було. Мовляв, в нього не було фізичної можливості прийти, але він одразу ж відвідав могилу бабусі, коли випав такий шанс. Окрім того, він вказав, що поховання повністю організувала Ольга.

Актриса ж також звернулася до журналіста Ростилава Калацницького безпосередньо.

“Яке ви маєте право ганьбити нашу сім’ю?! Сидите за кордоном і заробляєте на брехні?”

Чи відбувся між В’ячеславом та Ольгою особистий діалог достеменно невідомо. Судячи з усього, акторка розлючена почутими висловлюваннями і цілком імовірно, стосунки між сім’ями знову сильно зіпсовані.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.