“Мій ТОП-3”: Леся Нікітюк назвала свої улюблені серіали, які радить обов’язково подивитися українцям

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк у новому дописі поділилася своїм списком ТОП-3 серіалів, які радить подивитися українцям. Кожен може знайти для себе щось цікаве.

Леся Нікітюк має віддану аудиторію шанувальників, які слідкують за її життям в блозі, а також із захопленням спостерігають за роботою зірки в кадрі. Фанати довго намагалися з’ясувати, чи зайняте серце знаменитості, тому користуючись нагодою, знову поставили їй це питання.

На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram телеведуча відверто відповіла, що зараз перебуває у вільних стосунках. Також з’ясувалося, що її приваблюють молодші за неї чоловіки, однак душею і діями вони мають бути “постарше”. Втім, детальними подробицями зі свого особистого життя ділитися не стала.

Не службовий роман: Нікітюк прокоментувала її флірт в студії Нового каналу
Леся Нікітюк назвала свої улюблені серіали, які радить обов’язково подивитися українцям

Нещодавно Леся Нікітюк вирішила поділитися серіалами, які радить переглянути українцям. Вона оприлюднила список ТОП-3 та коротко розповіла про кожен фільм. На першому місці Нікітюк вказала серіал “Перші дні”. Це історії про єдність українців в самому початку повномасштабної війни. Він про віру, надію в краще, нашу згуртованість та про пошук власної значущості.

На другому місці в списку знаменитості бачимо серіал “І будуть люди”. Він занурює глядачів в часи типу “Першої світової війни”, Революції, визвольні змагання, радянську владу і перший Голодомор.

Ну і на останньому місці в Лесі Нікітюк опинився серіал “Спіймати Кайдаша”, сюжет якого було знято на основі повісті Івана Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”. Глядачі мають змогу плакати та сміятися, дивлячись на героїв та їхні ситуації. Ця історія не втрачає своєї актуальності й зараз.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.