Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Співачка Ані Лорак, яка два роки вдає, що нічого не відбувається в її рідній країні, вирішила розкрити свої “секрети краси” – розповісти про догляд за обличчям та макіяж, але замість захоплених компліментів, нарвалася на жорстку критику. Багато шанувальників артистки вважали, що Кароліна не найкращий приклад для наслідування. Так, напередодні Ані Лорак оприлюднила пост в Instagram, де розповіла про додаток “Світ Ані Лорак”, де вона збирається поділитися своїми особистими б’юті секретами та навчити всіх своїх фанаток робити святковий та повсякденний макіяж, зачіски та “щось ще”.

Реакція була негайною. Багато фанатів взагалі не впізнали співачку.

“Кароліночка, що ж зробили з себе?! Така неймовірна красуня була. Невже не видите себе зі сторони, що з вашим обличчям?”, “Тобі макіяж не допоможе. Яка красуня була і що стало. Жах!!”, “Тож секрет – пластичні хірурги та відсутність мозку”, “Вже на себе не схожа!”, “Ви стаєте схожою на трансвестита”, “Дуже погано виглядаєте! Вся неприродна!”, – пишуть у коментарях.

Багато хто відзначив, що після кардинальних змін у зовнішності Лорак стала схожа на Таїсію Повалій:

“Боже! Як змінилася на гірший бік. Все награно, стала схожа на Повалій “, “Стала схожа на Повалій”, “Це хто ж так спотворив спочатку досить симпатичну жінку?”, – дивувалися в Мережі.

Насправді Ані Лорак вже давно дорікали зайвим захопленням пластикою, але те, у що вона настільки кардинально зміниться, ніхто не міг припустити. У артистки дуже змінилося обличчя і з кожною її появою на публіці це стає явним. На останньому селфі Лорак взагалі неможливо впізнати.

Ані Лорак кардилально змінила обличчя
Ані Лорак кардилально змінила обличчя

Лише іспанський інструктор з йоги, з яким у артистки, нібито роман, захоплюється її красою. А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.