Як розрахувати, скільки води треба пити в день для схуднення: Аніта Луценко розсекретила точну формулу

Зірка "Зважені та щасливі" фітнес-тренер та експерт з харчування Аніта Луценко розробила програму, яка допоможе схуднути без особливих зусиль. Важлива тема – вода, але є деякі нюанси.

Фітнес-тренер Аніта Луценко, під суворим наглядом якої скидали вагу учасники одного з найпопулярніших шоу на українському ТБ – “Зважені та щасливі”, розробила власну програму зі схуднення, яка допомагає десяткам сотень людей привести себе у форму без виснажливих тренувань та жорстких дієт. Багато хто вже скористався її порадами та досягнув бажаних результатів.

Аніта Луценко розповіла скільки води потрібно пити на день для схуднення
Аніта Луценко розповіла скільки води потрібно пити на день для схуднення

Зазначимо, що до кожного випадку Луценко підходить індивідуально, тому на її каналі є ролики не лише для молодих спортивних людей, а й для категорії з вагою 80+, які фізично не можуть виконувати стандартні тренування, а також для вікових людей. Але є й спільні теми. Наприклад, як правильно харчуватися та скільки слід пити води на день. Останньому Аніта присвятила цілий ролик, де докладно розповіла про дозування та дала формулу з чітким розрахунком.

Так, щоб організм отримав достатню кількість води, необхідно випити її як мінімум 500 мл на добу, але є нюанси, саме на них Луценко звертає увагу. Так, якщо ви хочете розрахувати скільки води знадобиться випити на день саме вам, що потрібно вагуа, яку у вас зараз помножити на 40 мл. (Наприклад, 60 Х 40 = 2,4 літра). Але це не означає, що ви повинні випити саме таку кількість води. Аніта пояснює, що лише 50%, до яких може входити чай та кава без додавання цукру та молока чи вершків, решта потраплять в організм через їжу.

Аніта Луценко розповіла скільки води потрібно пити на день для схуднення
Аніта Луценко розповіла скільки води потрібно пити на день для схуднення

Отже, у разі необхідно випити 1,2 л води. Далі Луценко розповіла, скільки води знаходиться у кожному із продуктів. А також дала тест, щоб дізнатися чи достатньо води в організмі.

Подробиці далі у відео

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.