Наталія Могилевська розбила серця зізнанням про важку хворобу кісток: “Потрібна термінова операція”

За 30 років активної роботи в українському шоу-бізнесі Наталія Могилевська встигла завести безліч друзів, і навіть втратити деяких з них. Зараз вже ведеться боротьба за життя ще одного.

Наталія Могилевська завжди пишалася своїми зв’язками на українському телебаченні. 30 років активної роботи не пройшли дарма: артистка зав’язала дружбу з багатьма знаменитостями, змогла побудувати з ними теплі взаємини та навчитися разом дивитися в світле майбутнє.

Звичайно, для багатьох глядачів найсвітлішим етапом у її творчій кар’єрі була участь у музичному шоу “Шанс”. З Кузьмою Скрябіним та Володимиром Бебешком їх мало що об’єднувало. І тим не менш, це тріо розважало усю Україну впродовж багатьох років. Їхні смішні суперечки, жарти, обговорення, — усе це зачаровувало.

9 років тому настала Андрія Кузьменка. І це було великим ударом для багатьох його колег, в тому числі для Могилевської. Але є ще одна помітна особистість, яка вклала свою душу у даний проєкт. Мова йде про стиліста Олексія Залевського.

Наталія Могилевська розповіла про важку хворобу Олексія Залевського

Наталія Могилевська розповіла про важку хворобу Олексія Залевського

Звичайно, спеціаліст з моди та краси не отримав такої широкої популярності, як його товариші. Але не побачити його харизми та гідної особистості було важко. І навіть зараз, коли на кону стоїть його життя, він соромиться просити у своїх співвітчизників гроші на лікування, так як в країні непрості часи.

Про важку хворобу стиліста повідомила Наталія Могилевська на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Виявляється, Олексію потрібна термінова операція.

Судячи з усього, важка хвороба кісток прогресує, а тому часу на очікування немає. У коментарях користувачі здебільшого відреагували на новину із сумом, але також розумінням та підтримкою.

Поки що ніяких новин про стан зірки немає. У його блозі інформація про хворобу просто відсутня. Однак користувачі активно намагаються показати свої надії на те, що Олексій переможе, і все ж таки відновить своє здоровʼя.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.