Колишня дружина Остапчука поділилася реальними планами на будинок з шоуменом: “Чекаю, як зроблять ремонт”

Колишня дружина знаменитого українського шоумена Володимира Остапчука, нотаріус Христина Горняк поділилася планами на їхній спільний будинок. Вона не хоче залишати йому майно.

У 2022 році розпався союз Володимира Остапчука з другою дружиною Христиною Горняк. Колишні не стали розсекречувати причину, чому вирішили розлучитися. Відомо, що наразі їх пов’язує спільний будинок, який вони досі не поділили.

Нотаріус хотіла розв’язати це питання мирним шляхом, не залучаючи адвокатів, та й зараз чекає на діалог з шоуменом. Втім, схоже, що говорити з колишньою стосовно цього, він не планує. Ведучий відновив ремонтні роботи в будинку і хоче там жити з новою дружиною, 23-річною Катериною Полтавською.

Остапчук розійшовся з Христиною Горняк
Колишня дружина Остапчука поділилася реальними планами на будинок з шоуменом

Нещодавно, спілкуючись з підписниками особистої сторінки в соціальній мережі Instagram, Христина знову відповіла на питання, яке стосується поділу будинку. Горняк згадала про ремонт, тож пожартувала стосовно цього. Мовляв, чекає на його закінчення, щоб потім дім при поділі дорожче оцінили.

“Дуже багато запитань про будинок постійно… дякую за підтримку. Цікаво, комод там такий буде??? Чекаю, як ремонт зроблять, щоб потім його при поділі дорожче оцінили”, – відповіла Горняк.

Колишня дружина Остапчука поділилася реальними планами на будинок з шоуменом

До речі, блогерка вже неодноразово наголошувала на тому, що не збирається залишати свою частину колишньому чоловіку, однак їй хотілося б вирішити це питання мирно.

Нагадуємо, до шлюбу з Христиною Горняк Володимир Остапчук розлучився з першою дружиною Оленою Войченко, яка народила йому двох дітей – доньку Емілію та сина Евана-Олександра. Нині він перебуває у стосунках з Катериною Полтавською, яка молодша за нього на 16 років.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.