Дружина Остапчука Катерина Полтавська висловилася, наскільки вони схожі з чоловіком: “Я б не витримала”

Дружина знаменитого українського ведучого та шоумена Володимира Остапчука, бізнесвумен Катерина Полтавська відповіла, наскільки вони схожі з чоловіком. Характери у них різні.

У 2022 році розпався другий шлюб Володимира Остапчука з нотаріусом Христиною Горняк. Вони не повідомляли, яка причина розлучення, тому у шанувальників залишилося багато питань. Через деякий час шоумен представив публіці нову кохану, яка на 16 років молодша за нього.

Володимир зазначав, що Катерина не переймалася стосовно цього, а от він перші півтора місяця навпаки. Втім, згодом зрозумів, що вона дуже доросла та зріла людина. Відомо, що познайомилася пара в Інтернеті. Instagram заблокував сторінку ведучому, а дівчина допомогла йому її відновити. Після цього зав’язалося листування.

Катерина Полтавська розповіла про Новий рік на Мальдівах з Остапчуком
Катерина Полтавська висловилася, наскільки вони схожі з чоловіком

Нещодавно Катерина Полтавська вирішила поспілкуватися зі своїми підписниками в соціальній мережі Instagram. Вона відповіла на деякі запитання. Зокрема, розповіла, чи схожі вони з чоловіком. Зазначила, що характери у них різні.

“За характером не схожі взагалі. Але ні я б не витримала людину зі своїм характером, ні він – зі своїм, тому це добре”, – відповіла Полтавська.

Катерина Полтавська висловилася, наскільки вони схожі з чоловіком

До речі, раніше блогерка відверто зазначала, чи не боїться, що шоумен може її покинути. Зауважила, що у сучасному світі завершити стосунки може не тільки чоловік, тому якщо щось буде не влаштовувати, то зможе піти сама.

Нагадуємо, в січні цього року Катерина Полтавська стала бізнесвумен, оскільки відкрила свою студію краси у центрі Києва. В ній можна зробити лазерну епіляцію або насолодитися масажами. Зірковий чоловік Остапчук допомагав та підтримував кохану.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.