“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

У особистому блозі Тетяни Літвінової як і в більшості інших блогерів все ідеально, радісно та успішно. Але у всього є інша сторона. І так само кулінару довелося пройти через непрості речі. Зокрема нещодавно вона розповіла про серйозні негаразди зі здоров’ям.

Тетяна прийшла на ексклюзивне інтерв’ю до журналіста Слави Дьоміна та вперше розповіла, що перенесла операцію по видаленню пухлини через загрозу онкології.

Тетяна Літвінова розповіла про серйозну операцію

Після госпіталізації Тетяна Літвінова значно покращила свій стан і готова поділитися деталями
Тетяна Літвінова розповіла про серйозну операцію

Так, у своєму коментарі Тетяна зізналася, що була серйозна небезпека, що клітини почнуть змінюватися, і тоді їй доведеться боротися з онкологію. Звичайно, зірка обрала шлях меншого супротиву і позбавилася від ризику раніше, ніж він перетворився на реальну проблему.

“Хтось каже, що це може призвести до змін клітин, а хтось каже, що ні. Я не знаю, кого слухати. Я знаю, що я не хочу з цим жити і хочу це вирішити. Поки що маю сили. і час, я це робитиму. Я роблю вибір за своє життя”

Також Тетяна зізналася, що доволі довго не могла наважитися на операцію, і налаштовувалася на неї майже півроку. Але все ж таки це сталося.  До слова, Літвінова також розповіла, що 2 роки тому зробила пластику та “уколи краси”. Наскільки відома пресі, Тетяна йшла на пластику насправді аж 3 рази. Тому хірургічне втручання насправді її не мало сильно лякати.

Тетяна Літвінова показала, як виглядає після трьох пластичних операцій
Тетяна Літвінова розповіла про серйозну операцію

Нагадуємо, що в інтерв’ю зірка також розповіла про свого сина, якому на даний момент 24 роки. Хлопець зараз займається волонтерством, але телеведуча відкрито говорить про те, що не готова відпустити його на службу, а тому свій борг Батьківщині він віддає через добрі справи.

Родина на даний момент знаходиться в Україні, і тим не менш все одно час від часу також піддається критиці зі сторони співвітчизників.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.