“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

Як відомо, Олег Скрипка доволі рідко дає ексклюзивні інтерв’ю, але кожна з них викликає бурхливі обговорення, адже Олег зазвичай говорить на те, що очікує публіка, і на що розраховує, а ділиться своїми власними думками, незважаючи на те, що вони часто йдуть серйозно в розріз з думками суспільства.

Його заяви часто незалежні, але і хоча слухачі до цього вже звикли, інколи Олегу все одно дістається від тих, хто не готовий з ними погодитися.

Олег Скрипка виправдав невірність у шлюбі

Олег Скрипка розповів про проблеми на відомому телешоу
Олег Скрипка виправдав невірність у шлюбі

Так, днями на телебаченні вийшло нове невеличке інтерв’ю з Олегом, в якому він можна сказати вперше поділився думками на рахунок жіночої зради. За його словами, в його шлюбі поки що невірності немає, однак він не засуджує людей, які йдуть на адюльтер. Мовляв, якщо кохання немає, то й вірності також, і це нормально.

В інтерв’ю Ользі Нємцовій він сказав, що бути вірним чи ні – це особиста справа кожного. Зірка підкреслив, що це стосується не тільки чоловіків, але і їхніх дружин. Тобто до жіночої зради він ставиться абсолютно так само, як і до чоловічої.

“Це її персональна справа. Ні батюшка, ні журналіст не повинні їй розповідати, як їй робити, це її справа, – заявив зірка. – Тим більше сучасна сім’я, наскільки я читав, тільки з XVI століття моногамно живе”

Окрім того, Олег підкреслив, що часи інституту сім’ї, коли вважалося, що адюльтер недопустимий вже в минулому, а зараз все більше набувають популярності полігамні стосунки, в яких кожен партнер може робити, все що йому заманеться.

“Це кожен сам для себе має вирішити. Тим більше взагалі на сьогоднішній день стосунки між чоловіком і жінкою не в тренді”

При цьому Олег Скрипка підкреслив, що в його сім’ї на даний момент зрад немає. Чоловік зберігає вірність своїй дружині, і впевнений у власній половинці.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.