Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

Знаменита українська телеведуча Неля Шовкопляс зазвичай була доволі не говіркою на рахунок усього, що стосувалося її особистого життя. Певний період часу її навіть активно підозрювали у романі з Єгором Гордєєвим, зокрема саме через сильну таємничість журналістки. І варто відмітити, що насправді причини для мовчання у неї були. Однак правда вийшла назовні лише 2023 року.

Неля Шовкопляс вперше розповіла про стосунки з чоловіком

Неля Шовкопляс вперше розповіла про стосунки з чоловіком

Так Неля Шовкопляс приїхала до Києва не так давно. Її чоловік отримав нову роботу, а вона тим часом пішла до медійної школи від телеканалу, після закінчення якої отримала посаду ранкової ведучої. У пари підростає двоє хлопчиків — прекрасні двійнята. Здавалося, що необхідно для щастя? Однак, небажання Нелі говорити про свій шлюб мало серйозне пояснення.

Гордєєв ніжно обійняв Шовкопляс
Неля Шовкопляс вперше розповіла про стосунки з чоловіком

У своєму останньому інтерв’ю Неля вперше розповіла про те, що виявляється на початку 2022-го вони вже з чоловіком були у статусі пари, яка розлучається. Подружжя навіть написало заяву з проханням офіційно їх розлучити.

Але розставання юридично не відбулося, хоча фактично пара вже не жила разом. Завадили події в країні, з якими обидвом було зовсім не до залагодження паперових проблем.

Наважитися про це розповісти Шовкопляс змогла лише після того, як вже помирилася з чоловіком. Але не стала приховувати: криза все ще існує, і вони з коханим намагаються її подолатиразом, працюючи, як команда.

Майже 2 роки офіційний чоловік Нелі Шовкопляс не жив разом з нею та своїми дітьми. А що відбувається в сім’ї прямо зараз також залишається загадкою.

Нагадуємо, що днями колега Нелі Шовкопляс Людмила Барбір потрапила в гучний скандал через нецензурну лексику у прямому ефірі. Тим не менш, колеги підтримали телеведучу, а вона отримала неабияку підтримку від публіки.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.