Тетяна Літвинова присвятила своє життя кулінарії. Жінка закінчила інститут харчової промисловості та була власницею ресторану понад 10 років. Широку впізнаваність їй принесла участь в зйомках наймасштабнішого кулінарного проєкту “МастерШеф”. Як склалося її життя після завершення співпраці з телеканалом СТБ, чим вона займається зараз та скільки заробляє? Відомостями з особистого життя Тетяна поділилася під час інтерв’ю для YouTube-каналу “Слава Демин“.
![Тетяна Літвінова зізналася, чим зараз займається та скільки заробляє](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/03/img_1709-1400x762.jpeg)
Літвінова зізналася, що звикла підраховувати бюджет. Вона контролює свої заробітки та витрати. За словами кулінарки, її дохід складає близько 5 тисяч доларів. Основний заробіток їй приносить медійність. Вона активно веде соціальні мережі та заробляє на рекламі. Зазначимо, що на сторінці Тетяни в Instagram більше ніж 500 тисяч читачів. Приблизно та ж кількість слідкує за жінкою на YouTube. Фактично, вона погодилася зі Дьоміним, що є блогером-інфлюєнсенром.
“Я не можу сказати, що я себе позиціоную, як лідер думок. Але є якась експертність”, – зізнаємться Тетяна.
![Тетяна Літвінова зізналася, чим зараз займається та скільки заробляє](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/03/image-2024-03-02t195742.810.png)
Також, Тетяна розповіла, що довго шукала джерело додаткового доходу, адже заробіток на рекламі не постійний. Літвінова вже 3 місяці займається власним інтернет-магазином. Та сподівається розвиватися в цій сфері. Вона продає кухонне приладдя та техніку.
“Відкрила інтернет-магазин. І там в мене є девайси, побутова техніка, безліч речей необхідних на кухні для приготування їжі, для дому, для побуту”, – поділилася Літвінова.
![Тетяна Літвінова зізналася, чим зараз займається та скільки заробляє](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/10-1-1400x791.webp)
Тетяна поділилася своїми думками про виховання дітей. На думку кулінарки, дуже важливо навчати дітей фінансовій грамотності. Вона зазначає, якщо молоде покоління навчати цій дисципліні, в дорослому житті їм буде легше складати сімейний бюджет та вони будуть більш відповідально ставитися до грошей.