МастерШеф 13 сезон 4 випуск від 02.03. 2024: хто назавжди покинув шоу – “Не так склалося як гадалося”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, хто саме з учасників не впорався із завданням та вилетів з шоу.

Хто покинув “МастерШеф-13” стало відомо. На цей раз судді обрали Тараса.

Хто покинув МастерШеф-13

Аматори у 4-му випуску продовжили знайомство з усіма правилами кулінарного шоу, а також його життям за лаштунками. Але з огляду на програму максимум, судді вразили учасників до глибини душі із самого початку їхнього шляху. Так, вони провели одразу три майстер-класи!

Окрім того, одразу з’явилися доволі непрості виклики та завдання. Не секрет, що успіх ресторанного бізнесу залежить від шефів і роботи його команди. Але й правильне меню – не менш важливий аспект.

Завдання для аматорів полягала в тому, аби відтворити страви таким чином, щоб вони повністю співпадали з фотографією, яке вказано в меню. Дане завдання вони отримали саме від Ектора, найдосвідченішого ресторатора серед суддів.

Хто покинув МастерШеф-13
Хто покинув МастерШеф-13

Здебільшого підписники на офіційній сторінці шоу у соціальній мережі Instagram висловили свою думку на рахунок поведінки Дмитра, який занадто часто вдається до ненормативної лексики. Учаснику неодноразово зробили зауваження у коментарях, однак він вже не зможе виправити ситуацію з огляду на те, що сезон відзнятий.

І попри очікування глядачів з шоу пішов саме Тарас, який у коментарях отримав різні відгуки від користувачів.

Нагадуємо, що у 2022-го трансляція кулінарного шоу була призупинена через події в країні. Однак вже через півроку продюсером вдалося знайти нових інвесторів, завдяки яким вдалося перезапустити сезон, а потім зняти декілька нових. Але формат програми трошки змінився. Наприклад, всі учасники розмовляють українською. Також у сюжеті завжди з’являються завдання, які безпосередньо пов’язані з волонтерством та захистом України.

Окрім того, тепер учасники мають особливі історії, які сталися з ними за ці 2 роки, а тому їм є чим поділитися.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.