Олег Винник таємно став батьком в Німеччині і не сказав про це ні слова: хто народився у повелителя вовчиць?

Особисте життя Олега Винника залишалася загадкою більше 10 років для усіх його шанувальників та преси. І тим не менш, правда повільно виходила назовні.

На сцену Олег Винник потрапив зі статусом холостяка. Однак, цей статус він зберігав неофіційно, а лише для маркетингової компанії, для привернення уваги жіночої аудиторії. Вже давно доведено, що штамп у паспорті зірки жодним чином не впливає на сприйняття аудиторії його творчості. Власне, і сам співак говорив про те, що хоче, аби його любили саме за його композиції, а не порпалися в особистому.

Однак публіці він роками все ж таки говорив неправду про свою сім’ю. Адже Олег заперечував той факт, що він одружений, і навіть наявність у нього дитини.

Олег Винник розповів про свого сина від Квітки Таюне

 У Мережі випливло свіже фото Олега Винника з жінкою
Олег Винник розповів про свого сина від Квітки Таюне

Насправді ж у Винника багато років тому таємно з’явився син у Німеччині. Як розповідали односельчани зірки, разом зі своєю молодою дружиною Таїсією і він рушив до Європи у молодому віці заробляти гроші. І саме там молоді люди стали батьками. Коли виконавець повернувся до України підкорювати сцену, то його син Юліан вже був підлітком.

Спіймати зірку разом зі спадкоємцем пресі вдалося лише раз на відпочинку у Домінікані, і сталося це абсолютно випадково. І хоча обличчя хлопчика відзняти не вдалося, виконавець все одно був у гніві.

Олег Винник розповів про талановиту співачку, що стала його дружиною
Олег Винник розповів про свого сина від Квітки Таюне

Але в останньому інтерв’ю зірка розповів, що його спадкоємець відреагував на ці знімки, які одразу з’явилися в мережі і доволі стримано та з гумором, хоча і не збирається вести публічний образ життя. Юліан пов’язав своє майбутнє з точними науками, і зараз отримує освіту. Де саме він живе достеменно невідомо. Раніше з’являлася інформація, що у Олега Винника та його дружини Таїсії є квартира в Берліні, а також студія звукозапису. Що з цього правда, а що ні залишається загадкою. Принаймні, Олег заперечив наявність в нього німецького паспорту і заявив, що громадянство в нього українське.

Хтозна, можливо Юліан колись все ж таки захоче поспілкуватися з журналістами та розповість про своє життя.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.