40-річний Михайло Хома назавжди залишив образ Дзідзьо та назвав причину: “Я став нудним для молоді”

Довгий час Михайло Хома виступав в образі епатажного Дзідзьо. Проте, зараз артист кардинально змінив імідж. Що спонукало його до радикальних змін?

Відомий український співак Михайло Хома, який відомий під псевдонімом Дзідзьо зізнався, що не бажає більше виступати під звичним образом. Він повністю відмовився від веселих пісеньок та вважає, що потрібно виконувати більш свідомий репертуар. Принаймні на час війни. Поділився думками та планами на майбутню творчість артист в інтерв’ю для YouTube-каналу “Spring of Life Church“.

Михайло Хома кардинально змінив образ
Михайло Хома кардинально змінив образ

На думку співака, у кожної людини в житті настає період, коли вона потребує кардинальних змін. Такий період і настав у Михайла. Він свідомо прийняв це рішення, адже відчуває на собі велику відповідальність. Для нього ця трансформація просто необхідна.

“Коли людині немає чого втрачати, там є дуже велика воля, свобода. Але коли в людини з’являється якась відповідальність, перед дітьми, наступним поколінням, державою, тоді ти розумієш, що треба нести відповідальність за це. Ми ростемо, змінюємося”, – розповідає Хома.

Михайло Хома відмовився від звичного образу
Михайло Хома відмовився від звичного образу

Чоловік не чекає великого успіху, проте впевнений, що знайде публіку, яка його зрозуміє. Він пишається, що зміг пройти складний шлях та отримав визнання. Але вважає, що Дзідзьо має залишити сцену.

Хома більше не виступатиме під звичним образом
Хома більше не виспупатиме під звичним образом

Нагадаємо, у створенні популярного образу Михайла Хоми, брав учать улюбленець української публіки, покійний Кузьма Скрябін. Саме він допоміг співаку віднайти свою індивідуальність та унікальність, що роками розважала українців. Завдяки підтримці видатного артиста, Михайло зміг перебороти сумніви та повірити в себе. Й не дарма, Дзідзьо привернув увагу публіки та завоював серця чималої аудиторії слухачів.

Дзідзьо кардинально змінює імідж
Дзідзьо кардинально змінює імідж

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.